X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Znana uczelnia kształcąca na temat rynku digital zagości w Polsce

Znana uczelnia kształcąca na temat rynku digital zagości w Polsce

reklama


Hyper Island to prywatna uczelnia, założona 15 lat temu w Szwecji – jest jedną z najbardziej uznanych uczelni na świecie specjalizujących się w edukacji w obszarze digital. W ofercie ma przede wszystkim studia stacjonarne w Szwecji, zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe („podyplomowe”), ale od pewnego czasu organizuje także szkolenia „wyjazdowe” – Hyper Island Master Class.

– Od lat jesteśmy pod wrażeniem tego co robi Hyper Island dla branży digital na świecie, dlatego bardzo zależało nam na sprowadzeniu Hyper Island do Polski. Teraz to się udało, a po wykonaniu tego pierwszego kroku liczymy na kolejne sukcesy – chcielibyśmy by wrześniowe spotkanie było tylko początkiem długofalowej i coraz szerszej współpracy, a dzięki temu i bardziej rozbudowanej obecności Hyper Island w Polsc
e – mówi Olgierd Cygan, CEO / Managing Partner Digital One i współorganizator Filmteractive.

Warsztat „What is your perspective on Branded Content?”, który zostanie poprowadzony przez Hyper Island podczas tegorocznego Filmteractive, będzie koncentrował się na tematyce tworzenia dobrego i efektywnego branded content.

Wejściówki dostępne na www.filmteractive.eu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął SOCIALPRESS.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail