X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Sprzedaż reklam na NK także przez firmę zewnętrzną

Sprzedaż reklam na NK także przez firmę zewnętrzną

reklama


Zaangażowanie zewnętrznej firmy w proces sprzedaży powierzchni reklamowej portalu jest spowodowane ograniczeniem niektórych usług marketingowych, takich jak reklama i badania. Aktualnie trwają prace nad nową ofertą reklamową, która zacznie obowiązywać od stycznia 2014 roku.

– Od początku działalności NK priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług. Dlatego, wraz ze zmianami, które wprowadzamy m.in. w obszarze reklamy, naszym partnerom chcemy zapewnić jak najlepszą obsługę. Zaangażowanie zewnętrznej firmy na pewno przyczyni się do osiągnięcia tego celu. Jesteśmy przekonani, że przyniesie to obopólne korzyści – powiedział Marcin Chruszczyński, dyrektor operacyjny w Naszej Klasie Sp. z o.o.

Przedstawiciele portalu nie podają szczegółów dotyczących warunków współpracy z firmą zewnętrzną. Aktualnie finalizowana jest pełna oferta reklamowa, która zostanie zaprezentowana na początku 2014 roku. Już teraz wiadomo jednak, że zewnętrzna firma na wyłączność będzie obsługiwała sprzedaż reklam NK dla domów mediowych i ich klientów.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail