X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Mobilna szczotka do robienia selfie

Mobilna szczotka do robienia selfiefot. selfiebrush.com/

reklama


Selfie Brush to amerykański produkt współpracujący z iPhone’ami 5 i 5s, chociaż producent obiecał ponoć wypuszczenie szczotek dostosowany do innych modeli. Telefon umieszczamy w obudowie szczotki i gotowe – już działa!

fot. selfiebrush.com/

fot. selfiebrush.com/

Jakie zadanie ma spełniać ten gadżet? Przede wszystkim skraca on czas pomiędzy ułożeniem fryzury a uwiecznieniem nowego wyglądu na zdjęciu. Panie mogą zatem uczesać się, a potem nie odkładając szczotki zrobić sobie szybko zdjęcie i paroma kliknięciami opublikować zdjęcie w mediach społecznościowych. Selfie Brush to zatem taka obudowa telefonu w formie szczotki albo szczotka z funkcją obudowy. Absurd? A może znak naszych czasów?

Oczywiście, jeżeli produkt znajdzie swoich odbiorców, a niewątpliwie tacy się znajdą, to całkiem prawdopodobne, że producent zdecyduje się wypuścić kolejne co najmniej intrygujące modele szczotek. Bardziej jednak prawdopodobne, że chodzi tutaj o ukrytą pod tym wszystkim kampanię reklamową amerykańskiego producenta akcesoriów do czesania włosów – WetBrush, do którego odsyła oficjalna strona internetowa Selfie Brush.

Świat zna już niejeden zbędny gadżet

Dla iPhone’ów stworzono już masę różnorakich akcesoriów, dodatków i innych sprzętów co najmniej wątpliwej użyteczności. Od dziwnych obudów i głośników, iTorebek, łóżek i innych mebli pełniących funkcję stacji dokującej po urządzenia wytwarzające zapach np. pieczonego bekonu o poranku. Część z tych gadżetów znajduje swoich odbiorców, często chociażby na chwilę. Może więc także z chwilowej potrzeby powstała szczotka Selfie Brush, która chce zaoferować nie lada komfort wszystkim panią i fanom autoportretowych zdjęć z ręki.


Czytaj więcej o technologiach mobilnych:
www.mobileclick.pl

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail