X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

8 najlepszych narzędzi do efektywnych działań na Instagramie

8 najlepszych narzędzi do efektywnych działań na Instagramiefot. CC0 Public Domain

reklama


IconoSquare

Bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu organizacja swojego konta na Instagramie przebiega w niezwykle prosty sposób. IconoSquare pozwala na przeglądanie najważniejszych statystyk pokazujących aktywność użytkowników, a także poznanie tych, których zaangażowanie jest najmocniejsze oraz sprawdzić kto przestał nas obserwować. Jeśli mowa o statystykach i zaangażowaniu, to narzędzie to pozwala na sprawdzenie, które hashtagi, zdjęcia czy filtry powodują największe zaangażowanie użytkowników, a także dostosowanie do tych danych czasu publikacji zdjęć. IconoSquare to narzędzie zapewniające również podstawowe opcje, takie jak przeglądanie zdjęć, dodawanie komentarzy i „serduszek”, a także stworzenie swojej zakładki na fejsbukowym fan page’u.

http://iconosquare.com/

http://iconosquare.com/

Tagboard

Skoro już wiemy, że hashtagi są dziś bardzo ważnym elementem content marketingu, o czym pisaliśmy TUTAJ, dlaczego by nie wiedzieć, które z nich są najpopularniejsze i jakie panują trendy w hashtagowym świecie? Tagboard na pewno ułatwi Wam sprawę, bo takie właśnie spełnia funkcje, a dodatkowo, każdy użytkownik może stworzyć tablicę, która w rzeczywistym czasie pokaże nowe treści oznaczone konkretnym hashtagiem. Świetna i pomocna propozycja dla wszystkich eventów. Jeśli mowa o hashtagach, to Gramfeed  ułatwi Wam przegląd zdjęć według konkretnych hashtagów lub lokalizacji.

https://tagboard.com/

https://tagboard.com/

TakeOff

Kolejne narzędzie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo czasu. TakeOff oprócz pomocy nam poprzez zanalizowanie aktywności obserwujących nas użytkowników, dodatkowo podpowie nam o której godzinie lub o jakiej porze najlepiej opublikować dane zdjęcie. Jeśli z kolei chcielibyście wiedzieć kto zrezygnował z obserwowania Waszego konta, skorzystajcie z CrowdFireApp.

InstaSize

Aplikacja na Androida oraz iOsa, która nie jednemu z nas przydałaby się już dawno temu. Na pewno nie raz irytowało Was kwadratowe okienko Instagrama, które podczas edycji zdjęcia, ucinało je tak, że traciło swój urok. Z pomocą przychodzi InstaSize, czyli aplikacja, która skaluje fotografie w taki sposób, aby zmieściło się ono w całości we wspomnianym wcześniej kwadracie. Użytkownicy mają również możliwość stworzenia kolażów oraz edycji zdjęć.

https://play.google.com/

https://play.google.com/

Cycloramic

Aplikacja dostępna dla iOs oraz Windows Phone. Cycloramic to narzędzie, dzięki któremu stwrzorzenie panoramy 360° oraz wyeksportowanie jej do filmu, którego później udostępniamy na Instagramie, jest niezwykle proste i bardzo efektowne. Stworzenie filmu z zaimportowanych zdjęć oraz udostępnienie go na Instagramie zapewnia również aplikacja Flipagram dostępna dla systemów iOS, Android oraz Windows.

http://cycloramic.com/photographers/

http://cycloramic.com/photographers/

Simply Measured

Jeśli interesują Was statystyki dotyczące Waszego konta, SimpleMeasured oprócz zanalizowania zaangażowania użytkowników oraz zmierzenia tego, jaki rodzaj zdjęcia jest popularny, dodatkowo wygeneruje raport w Excelu.

http://simplymeasured.com/

http://simplymeasured.com/

Phoster

To świetne narzędzie, dzięki któremu tworzenie grafik i plakatów na Instagramie staje się świetną zabawą, której efekty są niesamowite. Łatwość tej aplikacji polega na gotowych szablonach, których użycie nie jest skomplikowane. Phoster to aplikacja, która jak na razie dostępna jest tylko dla systemu iOs.

http://www.bucketlabs.net/portfolio/phoster/

http://www.bucketlabs.net/portfolio/phoster/

InstaPort

Jeśli chcielibyście mieć przechować Wasze zdjęcia w jednym pliku, to InstaPort w pełni Wam to zapewni. Dzięki temu narzędziu, użytkownicy w bardzo prosty i szybki sposób mają możliwość pobrania wszystkich zdjęć ze swojego konta na Instagramie w postaci pliku zip i zapisać je w dowolnym miejscu.

http://instaport.me/

http://instaport.me/

Powyższe aplikacje i serwisy to bardzo pomocne narzędzia, dzięki kórym zorganizowane i zoptymalizowane działania na Instagramie są nie tylko przystępnie zaprezentowane, ale i bardzo proste w obsłudze, a ich użytkowanie może zaowocować sukcesami firmy lub działalności na Instagramie, który już teraz jest jednym z najprężniej rozwijających się miejsc spotkań z klientami. Dziś każdy z nas może mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie potrzebne analizy i statystyki i bez wysiłku osiągnąć coraz to lepsze wyniki w swojej działalności.

  • brakuje tu naszej aplikacji – crawmonkey.com

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail