X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instant Articles – od teraz szybsze i prostsze publikowanie artykułów na Facebooku

Instant Articles – od teraz szybsze i prostsze publikowanie artykułów na Facebookuhttp://media.fb.com/

reklama


Czym jest Instant Articles?

Instant Articles to zaprezentowana przez Facebooka aplikacja, która dedykowana jest wydawcom. Z racji tego, że postęp i rozpowszechnienie urządzeń mobilnych zrewolucjonizowało świat, ludzie z teamu Zuckerberga postanowili zwiększyć swoje działania w tym właśnie zakresie. Obliczono, że załadowanie i udostępnienie artykułu prasowego na urządzeniach mobilnych trwa średnio aż 8 sekund. Aby przyspieszyć ten proces, powstała funkcja Instant Articles, dzięki której publikacja artykułu odbywa się  w aż dziesięciokrotnie szybszym czasie!

http://media.fb.com/

http://media.fb.com/

Kontrola w rękach wydawców

Wydawcy publikujący treści za pomocą Instant Articles, mają pełną kontrolę nad udostępnionymi artykułami nie tylko poprzez dostęp do profesjonalnych narzędzi analitycznych, ale również możliwość sprzedaży reklam widocznych przy artykułach.Każdy, kto zdecyduje się na publikację danego materiału może dodać do treści interaktywne elementy, klipy audio i wideo, mapy czy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Ponadto wydawcy otrzymują prawo do komentowania danych fragmentów tekstu, dzięki czemu udostępnione artykuły mogą być o wiele ciekawsze i głębsze.

http://media.fb.com/

http://media.fb.com/

Współpraca

Pierwszymi partnerami Facebooka i aplikacji Instant Articles zostali The New York Times, National Geographic, BuzzFeed, NBC, The Atlantic, The Guardian, BBC, Spiegel, a także Bild. W początkowej fazie funkcjonowania najnowszego narzędzia wypuszczonego spod skrzydeł Facebooka, będzie ono dostępne tylko dla użytkowników systemu iOs, przez co fani Androida i Windowsa muszą obejść się smakiem. Przynajmniej na jakiś czas, bo miejmy nadzieję, że Instant Articles rozszerzy swoje działania o urządzenia z oprogramowaniem innym niż iOs. Co myślicie o najnowszym pomyśle Facebooka?

http://media.fb.com/

http://media.fb.com/

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail