X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Moneypenny na Facebooku – portal zarekomenduje nam, co mamy kupić

Moneypenny na Facebooku – portal zarekomenduje nam, co mamy kupićfot. CC0 Public Domain

reklama


Internetowy asystent do spraw zakupów – brzmi to niezwykle dumnie, ale o dziwo nie jest to kolejne stanowisko w wielkiej korporacji, a najnowsze narzędzie prosto ze stajni Facebooka, które ma nam znacząco ułatwić życie w sferze zakupów.

Zadaniem Moneypenny będzie sugerowanie nam nowych rzeczy czy usług, na które najchętniej się zdecydujemy. Ponadto będziemy mieli możliwość przeglądania wszystkich propozycji w jednym miejscu bez konieczności przeszukiwania różnych stron internetowych czy aplikacji.

Plan doskonały

Jak na razie nie wiadomo w jaki sposób Moneypenny, a w zasadzie Facebook zaaranżuje dowóz zakupionych produktów, nie wiadomo również jak będą przetwarzane żądania użytkowników dotyczące produktów czy usług, wiadomo jednak, że jak tylko narzędzie wejdzie w życie, na pewno przyniesie sporo zysków.

Ponadto, Moneypenny może być całkiem cwanym pomysłem Facebooka, który próbuje przecież przeobrazić Messengera w osobną platformę. Dzięki aktualizacjom, taka platforma swobodnie pozwoli na wysyłki czy kontakty biznesowe, które, a jakże- sprzyjają shoppingowi online.

Centrum dowodzenia

No cóż, na pewno nie jest to ostatnia tego typu propozycja ze strony Facebooka, która jak zawsze, ma nam poprawić komfort życia i zdecydowanie przyspieszyć to, co zajmuje nam za dużo wolnego czasu. Nie bez powodu tak się dzieje, bo mimo tego, że Facebook jest gigantem na rynku, to nadal ma konkurencję, a tworzenie tego typu narzędzi ma tylko wzmocnić jego pozycję.

Przekonanie nas, użytkowników, że tuż po kliknięciu w guzik “zaloguj”, możemy nie tylko zobaczyć co słychać u naszych znajomych, ale i pograć w gry, posłuchać muzyki, a nawet, jak się okazuje, zrobić zakupy, świadczy o tym, że Facebook to multifunkcjonalna platforma, a my dzięki niej mamy mini centrum dowodzenia we własnym domu, na podwórku czy w drodze do pracy. Jeszcze bardziej ciekawszym staje się fakt, że to dopiero początek…

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail