X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Powstanie aplikacja newsowa od Facebooka. Wygryzie Twittera?

Powstanie aplikacja newsowa od Facebooka. Wygryzie Twittera?fot. © Romolo Tavani - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Nowa aplikacja pod szyldem Facebooka ma być podobna do Twittera, jednakże niezbyt optymistyczne prognozy dla Twittera mówią, że zmiecie go z sieci. Jak będzie? Zobaczymy.

Rewelacje na temat aplikacji nadal są nieoficjalne, a informacją podzielił się serwis Business Insider. Podobno aplikacja jest obecnie w fazie testów. I choć Facebook zaprosił kilku wydawców do jej tworzenia, nazwiska tych osób nie są nikomu jak na razie znane.

Dlaczego aplikacja od Facebooka będzie podobna do Twittera? Po jej ściągnięciu i ustawieniu rodzaju powiadomień, użytkownika będzie miał możliwość użycia nie więcej niż 100 znaków opisu. Dodatkowo będzie można wkleić link do pełnej wersji newsa.

Jak na razie, tylko tyle wiadomo na temat rzekomej aplikacji. Nie wiemy jak będzie się nazywać, kiedy skończą się testy i w końcu – kiedy zaczniemy jej używać. Tajemnicą są również zasady korzystania z apki. Niestety, póki co, pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne oświadczenie ze strony Facebooka i więcej potwierdzonych (bądź nie) informacji, bo cała ta aura tajemniczości jest jak dolewanie oliwy do ognia. Chcemy więcej informacji na ten temat, drogi Marku!

  • NutriProfits

    Okaże się czy twitter będzie pokonany przez nową apkę facebooka czy pozostanie bez zmian. Nie wszystkie nowości spotykaja aprobację ze strony userów.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail