X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

5 najpopularniejszych zdjęć na Instagramie od początku istnienia aplikacji

5 najpopularniejszych zdjęć na Instagramie od początku istnienia aplikacjifot. chankai/CC/Flickr.com

reklama


Przez pięć ostatnich lat, udostępniliśmy ponad 40 miliardów zdjęć, a nasza społeczność liczy już ponad 400 milionów użytkowników i ciągle rośnie. W związku z urodzinami Instagrama, wraz z najlepszymi życzeniami, przedstawiamy Wam pięć najpopularniejszych zdjęć w historii aplikacji. Gotowi?

Kendall Jenner

Jedna z najmłodszych kobiet w rodzinie Jenner- Kardashian nie tylko szturmem zdobywa światowe wybiegi mody, ale również Instagram, a swoim zdjęciem przebiła swoją siostrę, Kim! 25 maja tego roku wszyscy żyli tą magiczną chwilę – królową Instagrama została młoda Jennerka. Choć, jak się później okazało, tylko na chwilę.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)

Taylor Swift

Ulubienica Ameryki, bo tak mówi o niej nie tylko jej ojczyzna, ale i reszta świata, oficjalnie została królową Instagrama nie tak dawno temu, a jej niemalże pięćdziesięcio- milionowe grono fanów zgodnie polubiło jedno z jej zdjęć przedstawiające piękny bukiet róż od Kanye Westa opublikowane 4 września.

Awwww Kanye sent me the coolest flowers!! #KanTay2020 #BFFs Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Swift (@taylorswift)

Taylor Swift x2

To tylko potwierdza tezę, że moda piosenkarka jest ulubienicą Instagramowiczów na całym świecie. Wszyscy żyją jej związkiem z DJ-em Calvinem Harrisem, a sama zainteresowana chyba nie spodziewała się, że udostępniona przez nią fotka w dniu Niepodległości Stanów Zjednoczonych, zostanie tak chlubnie obdarowana stosem serduszek.

Friendly relations between Scotland and America. @calvinharris

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Swift (@taylorswift)

Kim Kardashian

Na ten ślub czekali wszyscy fani celebrytki, jej rodziny i perypetii, a na zdjęcie z uroczystości cały social mediowy świat. Trochę musieliśmy na nie poczekać (co ciekawe sami zainteresowani również – zdjęcie robiono przez 3 dni, bo ani Kanye West ani Kim nie byli zadowoleni z efektów), ale 27 maja 2014 roku stało się oczywiste- Kim Kardashian udostępnia oficjalne zdjęcie ze ślubu z Kanye Westem. Przez bardzo długi czas to właśnie ta fotografia była numerem jeden w całym serwisie. kim kardashian

Kylie Jenner

Nie ma co ukrywać, że ta rodzina jest najbardziej popularną na całym świecie i, choćby się nie chciało o niej słyszeć, i tak informacje będą stale docierać. Najmłodsza z rodu, Kylie Jenner, po tym jak przeszła niesamowitą przemianę z dziewczynki w kobietę, bardzo mocno stara się dorównać swojej siostrze, Kim. Już są pogłoski na temat tego, że będzie znacznie popularniejsza od niej, a udowadnia to na każdym kroku, m.in. zdjęciem z ukończenia szkoły 23 lipca.

I love my mom for doing this. Thank you for making this experience as normal as possible for me. Yay🎉 I graduated :) Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail