X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kolejne zmiany na Facebooku. Tym razem chodzi o powiadomienia

Kolejne zmiany na Facebooku. Tym razem chodzi o powiadomieniafot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Do tej pory na Facebooku zaktualizowane już było niemal wszystko.  Jedną z niewielu “niedotkniętych” aktualizacjami przestrzenią były Powiadomienia, ale i to ulegnie już wkrótce zmianie.

Firma zamierza nadać nie tylko nowy wygląd, ale i funkcjonalność Powiadomieniom w aplikacjach Facebooka zarówno dla użytkowników systemu Android jak i iOS. Przeprojektowana funkcja będzie działać na zasadzie prywatnego asystenta, powiadamiającego nas o planie dnia, aktywności przyjaciół i wydarzeniach związanych z naszymi preferencjami.


Zmiany były opracowywane już od jakiegoś czasu. Po zaktualizowaniu Powiadomień, każdy z użytkowników, który polubił na przykład jakiegoś sportowca, aktora, film czy drużynę sportową, w karcie powiadomień otrzyma informację związaną z daną osobą, drużyną lub filmem. Jeśli polubicie więc LeBrona Jamesa, w dniu jego meczu otrzymacie o tym powiadomienie, jeśli natomiast jesteście fanami serialu “The Walking Dead” na Facebooku, dotrze do Was informacja z tym, na jakim kanale serial będzie emitowany.

Oprócz kart informujących nas o użytkownikach, których polubiliśmy, a także urodzinach znajomych lub wydarzeniach, na które się oni wybierają, nowe karty, które się pojawią już wkrótce, poinformują nas o popularnej sztuce rozgrywanej w pobliskim teatrze albo o przyjeździe znajomych do miasta, w którym aktualnie przebywamy.

Z jednej strony pojawia się myśl, że to naprawdę bardzo dobre i potrzebne aktualizacje, ale z drugiej przebiega jednak przez głowę wyobrażenie, że po wprowadzeniu w życie nowych Powiadomień, nie będziemy się mogli od nich opędzić. Miejmy nadzieję, że j będą to jednak informacje podstawowe, które faktycznie okażą się po prostu przydatne.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail