X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kolejne zmiany na Facebooku. Tym razem chodzi o powiadomienia

Kolejne zmiany na Facebooku. Tym razem chodzi o powiadomieniafot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Do tej pory na Facebooku zaktualizowane już było niemal wszystko.  Jedną z niewielu “niedotkniętych” aktualizacjami przestrzenią były Powiadomienia, ale i to ulegnie już wkrótce zmianie.

Firma zamierza nadać nie tylko nowy wygląd, ale i funkcjonalność Powiadomieniom w aplikacjach Facebooka zarówno dla użytkowników systemu Android jak i iOS. Przeprojektowana funkcja będzie działać na zasadzie prywatnego asystenta, powiadamiającego nas o planie dnia, aktywności przyjaciół i wydarzeniach związanych z naszymi preferencjami.


Zmiany były opracowywane już od jakiegoś czasu. Po zaktualizowaniu Powiadomień, każdy z użytkowników, który polubił na przykład jakiegoś sportowca, aktora, film czy drużynę sportową, w karcie powiadomień otrzyma informację związaną z daną osobą, drużyną lub filmem. Jeśli polubicie więc LeBrona Jamesa, w dniu jego meczu otrzymacie o tym powiadomienie, jeśli natomiast jesteście fanami serialu “The Walking Dead” na Facebooku, dotrze do Was informacja z tym, na jakim kanale serial będzie emitowany.

Oprócz kart informujących nas o użytkownikach, których polubiliśmy, a także urodzinach znajomych lub wydarzeniach, na które się oni wybierają, nowe karty, które się pojawią już wkrótce, poinformują nas o popularnej sztuce rozgrywanej w pobliskim teatrze albo o przyjeździe znajomych do miasta, w którym aktualnie przebywamy.

Z jednej strony pojawia się myśl, że to naprawdę bardzo dobre i potrzebne aktualizacje, ale z drugiej przebiega jednak przez głowę wyobrażenie, że po wprowadzeniu w życie nowych Powiadomień, nie będziemy się mogli od nich opędzić. Miejmy nadzieję, że j będą to jednak informacje podstawowe, które faktycznie okażą się po prostu przydatne.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail