X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

“Tego dnia” na Facebooku idzie do poprawki. Teraz możemy ustawić sobie preferencje

“Tego dnia” na Facebooku idzie do poprawki. Teraz możemy ustawić sobie preferencjefot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


“Tego dnia” z zamierzenia jest bardzo dobrym pomysłem, przypominającym nam, użytkownikom, o tym, jak  wyglądał nasz dzień dokładnie jakiś czas temu – np. 2 czy 3 lata temu. Wszystko fajnie, super wspomnienia, świetna idea, ale… no właśnie, co jeśli tydzień temu zobaczyłam, że dokładnie 2 lata temu spędzałam czas z którą na chwilę obecną mam zupełnie inną relację? Lub nie mam jej wcale?

Zuckerberg, jak zawsze zresztą, chciał dobrze, ale nową funkcją zaszedł za skórę niejednemu użytkownikowi Facebooka, o czym został bardzo szybko poinformowany. Z racji tego, że ideą, która przyświeca CEO Facebooka jest zrozumienie innych użytkowników i wyjście na przeciw ich oczekiwaniom, już wkrótce każdy z nas będzie mógł skorzystać z aktualizacji funkcji “Tego dnia”.

Preferencje, dostępne na tej stronie, zapewnią nam tak naprawdę przefiltrowanie tego co chcemy zobaczyć, a o czym wolelibyśmy sobie nie przypominać. Przede wszystkim możemy odznaczyć te osoby, o których nie chcielibyśmy otrzymać powiadomienia. Kolejnym dodatkiem są daty – a więc dni, które możemy odznaczyć i być pewni, że nie pojawią się na naszej tablicy dzięki funkcji “Tego dnia”.

fot. www.facebook.com

fot. www.facebook.com

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail