X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Google wskrzesił Google+. Czym nas zaskoczyli?

Google wskrzesił Google+. Czym nas zaskoczyli?https://googleblog.blogspot.com

reklama


Nowy wygląd, przyciski i funkcjonalność – dzięki tym cechom, Google+ ma ponownie trafić w nasze serca i tym razem zagościć w nich na dłużej. Użytkownicy będą mogli dołączyć do “Społeczności”, a więc grup łączących poprzez te same zainteresowania, a także do “Kolekcji”, grupujących tematykę postów.

Więcej wszystkiego!

Firma twierdzi, iż nowa odsłona G+ jest dużo bardziej intuicyjna i prostsza w użyciu, ale przede wszystkim nastawiona jest na pomoc użytkownikom z niej korzystających. Pozwala im nie tylko łączyć się w grupy o podobnych zainteresowaniach, poglądach, ale również dba o ich interesy i możliwość odkrywania treści. Brzmi sielsko, prawda?

https://googleblog.blogspot.com

https://googleblog.blogspot.com

Ruch ze strony Google wydaje się być oczywistym. Nie tak dawno firma rozwinęła swoją usługę Zdjęć, przyszedł i czas na kolejną. Wydaje się więc, że Google+ wbrew pozorom wcale nie umiera. Wskrzeszenie go na pewno ma w sobie cel podbudowania strefy socialowej, która, nie ma co ukrywać, od jakiegoś już czasu mocno kuleje w tej firmie. Zobaczymy, czy nowe funkcje zdołają przekonać użytkowników do korzystania z G+ czy nie będzie to jednak za mało. Zwłaszcza, że im więcej od firm technologicznych dostajemy, tym nasze wymagania wzrastają.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail