X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Google wskrzesił Google+. Czym nas zaskoczyli?

Google wskrzesił Google+. Czym nas zaskoczyli?https://googleblog.blogspot.com

reklama


Nowy wygląd, przyciski i funkcjonalność – dzięki tym cechom, Google+ ma ponownie trafić w nasze serca i tym razem zagościć w nich na dłużej. Użytkownicy będą mogli dołączyć do “Społeczności”, a więc grup łączących poprzez te same zainteresowania, a także do “Kolekcji”, grupujących tematykę postów.

Więcej wszystkiego!

Firma twierdzi, iż nowa odsłona G+ jest dużo bardziej intuicyjna i prostsza w użyciu, ale przede wszystkim nastawiona jest na pomoc użytkownikom z niej korzystających. Pozwala im nie tylko łączyć się w grupy o podobnych zainteresowaniach, poglądach, ale również dba o ich interesy i możliwość odkrywania treści. Brzmi sielsko, prawda?

https://googleblog.blogspot.com

https://googleblog.blogspot.com

Ruch ze strony Google wydaje się być oczywistym. Nie tak dawno firma rozwinęła swoją usługę Zdjęć, przyszedł i czas na kolejną. Wydaje się więc, że Google+ wbrew pozorom wcale nie umiera. Wskrzeszenie go na pewno ma w sobie cel podbudowania strefy socialowej, która, nie ma co ukrywać, od jakiegoś już czasu mocno kuleje w tej firmie. Zobaczymy, czy nowe funkcje zdołają przekonać użytkowników do korzystania z G+ czy nie będzie to jednak za mało. Zwłaszcza, że im więcej od firm technologicznych dostajemy, tym nasze wymagania wzrastają.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail