X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Charytatywna paczka usług e-commerce dla Fundacji TVN “Nie jesteś sam”.

Charytatywna paczka usług e-commerce dla Fundacji TVN “Nie jesteś sam”.fot. © Sergey Nivens - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Monitori.pl we współpracy z FastTony.es oraz sześcioma firmami, które oferują narzędzia dla branży e-commerce, utworzyło akcję mającą na celu wsparcie Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Jej cel to sprzedaż paczki z narzędziami dla każdego posiadacza e-sklepu i nie tylko.

W skład pakietu dedykowanego dla e-commerce wchodzą usługi:

  • Monitori, narzędzie do monitoringu Internetu oraz mediów społecznościowych, przekazuje konto z pakietem 10 słów kluczowych na okres 3 miesięcy.
  • FastTony.es, narzędzie służące do optymalizowania kampanii reklamowych na Facebooku pod kątem efektywności, dostarcza konto Premium na 3 miesiące.
  • Landingi.pl, profesjonalne narzędzie do tworzenia stron Landing Page, oddaje na cele paczki konto w aplikacji na 3 miesiące.
  • edrone to system CRM dla e-commerce, który automatycznie zbiera i systematyzuje dane o klientach z e-sklepu oraz sieci społecznościowych. Na potrzeby paczki oddaje usługi w pakiecie o wartości 250 zł netto miesięcznie za darmo.
  • Shoplo to platforma e-commerce specjalizująca się w tworzeniu sklepów dla branży fashion, home&decor oraz lifestyle, która udostępnia konto Pro na 3 miesiące.
  • ifirma.pl pierwsza w Polsce księgowość internetowa stworzona z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, oddaje bezpłatny dostęp przez 6 miesięcy do serwisu ifirma.pl.
  • ipakiet.pl to projekt skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, oferujący prostą obsługę hostingu i domen www, który do oferty paczki dodaje bezpłatny hosting w opcji “biznes pro” oraz bezpłatna domena (.pl) na rok.
  • 5pillows, narzędzie, które wspiera obsługę klienta, przekazuje pakiet “Big Pillow” na 3 miesiące.
  • Zopim Live Chat Polska, profesjonalne narzędzie do kontaktu oraz angażowania klientów online, oferuje konto w pakiecie Advance na miesiąc. Ponad to, Zopim służy nieodpłatną pomocą przy integracji systemu Zopim w dowolnym sklepie internetowym.

Cena pakietu to 97zł, nabywca uzyskuje w nim narzędzia o wartości sięgającej ponad 4000 zł. Oficjalna strona promująca przedsięwzięcie: http://www.paczka.monitori.pl.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail