X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jakie elementy powinny się znaleźć w audycie SEO?

Jakie elementy powinny się znaleźć w audycie SEO?źródło: mat. prasowe / WhitePress

reklama


Raport dotyczy portalu o tematyce weselnej www.lokale-wesele.pl i jest rozwinięciem oraz konsekwencją audytu SEO przeprowadzonego „live” podczas pierwszego webinarium organizowanego w ramach projektu Nowa Koncepcja SEO. Zapis z webinarium dostępny jest poniżej:

Dokument z audytu jest pierwszym tak szerokim opracowaniem udostępnionym publicznie na polskim rynku. Całość liczy ponad 60 stron. Znajdują się w nim konkretne wytyczne dla audytowanej strony, ale przede wszystkim jest on obszernym i uniwersalnym źródłem wiedzy dotyczącym elementów, które powinny znaleźć się w każdym prawidłowo przeprowadzonym audycie SEO.

Mamy świadomość, że w zależności od specjalisty SEO przeprowadzającego audyt, rozwiązania zastosowane dla danej strony mogą być bardzo różne. Są jednak pewne uniwersalne wytyczne dotyczące optymalizacji witryny, które powinny się znajdować się w takim dokumencie – mówi Tomasz Stopka, Product Manager w WhitePress i autor raportu.

Nowa Koncepcja SEO jest z założenia projektem edukacyjnym, skierowanym zarówno do specjalistów, jak i do klientów agencji internetowych. Prezentowane opracowanie może być przykładem tego, czego powinni spodziewać się klienci zamawiający realizację tej usługi od swoich usługodawców.

Zdajemy sobie sprawę z obszerności tego opracowania. Wynika to jednak z jego edukacyjnego charakteru. Staraliśmy się dokładnie opisać poszczególne elementy z szczegółowym wyjaśnieniem proponowanych przez nasz rozwiązań – mówi dr Paweł Strykowski, współzałożyciel WhitePress i jeden z pomysłodawców projektu Nowa Koncepcja SEO.

Mamy nadzieję, że poniższe opracowanie okaże się użyteczne i spotka się z pozytywnym odbiorem lub konstruktywną krytyką. Będzie to oznaczało, że wysiłek włożony w jego stworzenie i promocję się opłacił i zmotywuje WhitePress oraz partnerów projektu do tworzenia treści jeszcze lepszej jakości – dodaje.

Raport jest zupełnie darmowy i można go pobrać z dedykowanej podstrony.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail