X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kluczowe punkty i zasady przy konstruowaniu umów na audyty SEO i UX

Platforma Whitepress w ramach cyklu edukacyjnego Nowa Koncepcja SEO, przygotowała darmowe wzory umów na realizację audytów SEO i UX. Umowy są skonstruowane tak, aby obejmowały zarówno przeprowadzenie audytu jak i wdrożenie jego wytycznych w życie.

Kluczowe punkty i zasady przy konstruowaniu umów na audyty SEO i UXfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Audyty SEO i UX to pierwsze usługi jakie zwykle wykonuje agencja interaktywna dla nowego klienta. Audyt jednak ma sens dopiero w momencie jego wdrożenia w życie, a to powinno być nadzorowane przez jego autorów. Aby cały projekt przebiegł pomyślnie niezbędna jest dobrze skonstruowana umowa, która zabezpiecza interesy i jasno określa obowiązki obu stron.

Platforma Whitepress przygotowała, razem z radcą prawnym Piotrem Stolarczykiem, wzory umów, które można za darmo pobrać, wykorzystywać i modyfikować.  Autorzy zamieścili także dokładne omówienie kluczowych punktów i zasad, które powinny być zachowane przy konstruowaniu takich umów. Omówienie znajduje się w artykule: Audyt SEO i audyt UX – omówienie umów na opracowanie i nadzór nad wdrożeniem. Autorzy piszą o charakterze umowy, jej przedmiocie, sposobie realizacji, wynagrodzeniu i poufności. Dzięki omówieniu temu osoby bez prawniczego doświadczenia będą miały wiedzę na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu i omawianiu postanowień takiej umowy.

„Audyty SEO i UX są niezwykle istotne z punktu widzenia klienta. Stanowią pierwszy krok do lepszej widoczności strony w wyszukiwarce i jej atrakcyjności dla odbiorców. Jednak aby taki efekt osiągnąć niezbędny jest rzetelnie przeprowadzony audyt stanu wyjściowego. Mam nadzieję, że opracowane przez nas umowy będą wartościowym wsparciem zarówno dla klientów jak i dla agencji interaktywnych” – dodaje Paweł Strykowski, współwłaściciel Whitepress.

Umowa na opracowanie audytu SEO & UX – pobierz plik DOC

Umowa na nadzór nad wdrożeniem audytu SEO & UX – pobierz plik DOC

Patronat nad cyklem edukacyjnym Nowa Koncepcja SEO obejmuje SocialPress.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail