X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook uruchomi dzisiaj transmisję na żywo z… kosmosu

Facebook niedawno udostępnił transmisję serialu w ramach narzędzia Facebook Live. Również od niedawna użytkownicy mogą śledzić transmisję na żywo z całego świata. Czy Ziemia jest za mała dla Facebooka? Ponieważ dzisiaj Mark Zuckerberg nadaje z kosmosu.

Facebook uruchomi dzisiaj transmisję na żywo z… kosmosufot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama

Wczoraj na facebookowy profilu twórcy największego na świecie portalu społecznościowego, pojawiła się informacja, że dzisiaj o godzinie 16:55 po raz pierwszy w historii, w ramach narzędzia Facebook Live, zostanie nadana transmisja na żywo prosto z kosmosu!

Wyślij pytanie w kosmos

Mark Zuckerberg wraz z informacją o dniu i godzinie transmisji na żywo, poinformował również, że istnieje możliwość, aby zostawić w komentarzu pytanie, na które astronauci odpowiedzą. Do teraz, pod postem pojawiło się prawie 23 tysiące komentarzy.

Z kosmosu zaćwierkano już 6 lat temu

Pomysł Marka Zuckerberga, aby połączyć media społecznościowe i przestrzeń kosmiczną nie jest tego typu pierwszą inicjatywą. Pionierem był Twitter. Pierwszy tweeet prosto z przestrzeni kosmicznej został „nadany” już 6 lat temu przez astronautę z NASA. Twitter, Facebook, kto dalej?  Evan Spiegel oraz Robert Murphy, może należy pomyśleć nad relacją na Snapchacie z ekspansji przestrzeni kosmicznej?

Nie robi to wrażenia?

Co ciekawe, wiadomość o transmisji na żywo prosto z kosmosu nie spotkała się z nieopisanym entuzjazmem ze strony użytkowników Facebooka. Post ma 270 tysięcy polubień i ponad 17 tysięcy udostępnień. Dla porównania, wcześniejszy wpis Marka Zuckerberga miał ponad półtora miliona lajków. Ciężko jednak jest nam uwierzyć, że transmisja, prosto z kosmosu obejdzie się zupełnie bez echa. Mark Zuckerberg zrobi mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości?


Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail