X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook uruchomi dzisiaj transmisję na żywo z… kosmosu

Facebook niedawno udostępnił transmisję serialu w ramach narzędzia Facebook Live. Również od niedawna użytkownicy mogą śledzić transmisję na żywo z całego świata. Czy Ziemia jest za mała dla Facebooka? Ponieważ dzisiaj Mark Zuckerberg nadaje z kosmosu.

Facebook uruchomi dzisiaj transmisję na żywo z… kosmosufot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Wczoraj na facebookowy profilu twórcy największego na świecie portalu społecznościowego, pojawiła się informacja, że dzisiaj o godzinie 16:55 po raz pierwszy w historii, w ramach narzędzia Facebook Live, zostanie nadana transmisja na żywo prosto z kosmosu!

Wyślij pytanie w kosmos

Mark Zuckerberg wraz z informacją o dniu i godzinie transmisji na żywo, poinformował również, że istnieje możliwość, aby zostawić w komentarzu pytanie, na które astronauci odpowiedzą. Do teraz, pod postem pojawiło się prawie 23 tysiące komentarzy.

Z kosmosu zaćwierkano już 6 lat temu

Pomysł Marka Zuckerberga, aby połączyć media społecznościowe i przestrzeń kosmiczną nie jest tego typu pierwszą inicjatywą. Pionierem był Twitter. Pierwszy tweeet prosto z przestrzeni kosmicznej został „nadany” już 6 lat temu przez astronautę z NASA. Twitter, Facebook, kto dalej?  Evan Spiegel oraz Robert Murphy, może należy pomyśleć nad relacją na Snapchacie z ekspansji przestrzeni kosmicznej?

Nie robi to wrażenia?

Co ciekawe, wiadomość o transmisji na żywo prosto z kosmosu nie spotkała się z nieopisanym entuzjazmem ze strony użytkowników Facebooka. Post ma 270 tysięcy polubień i ponad 17 tysięcy udostępnień. Dla porównania, wcześniejszy wpis Marka Zuckerberga miał ponad półtora miliona lajków. Ciężko jednak jest nam uwierzyć, że transmisja, prosto z kosmosu obejdzie się zupełnie bez echa. Mark Zuckerberg zrobi mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości?

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu

Reklama


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail