X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook wprowadzi Instant Articles do Messengera

Instant Articles to szybsze i prostsze publikowanie treści. To również wygoda dla użytkownika. Platforma, która do tej pory była dostępna jedynie w aplikacji Facebook, zostanie teraz udostępniona w komunikatorze Messenger.

Facebook wprowadzi Instant Articles do Messengerafot. Mashable mashable.com

Platforma Instant Articles została udostępniona 12 kwietnia bieżącego roku. Od tego czasu zespół Marka Zuckerberga wprowadził kilka dodatkowych narzędzi – umożliwił publikację treści dla użytkowników Word Pressa, wprowadził edytor stylu oraz wzbogacił Instant Articles o przycisk „Lubię to”.

Czytaj więcej: Instant Articles – od teraz szybsze i prostsze publikowanie artykułów na Facebooku

Czytaj więcej: Instant Articles dla WordPressa

Czytaj więcej: Zmiany na Facebooku: nowy przycisk „Lubię to”, integracja Instant Articles i kilka nowości dla Google Chrome

Szef Messengera Davic Marcus o wprowadzeniu Instant Articles w Messengerze poinformował wczoraj na swoim profilu na Facebooku. W pierwszej kolejności użytkownicy Messengera w systemie Android będą mogli przeczytać treści zamieszczone w Instant Articles. Użytkownicy smartfonów z systemem iOS będą musieli poczekać jeszcze kilka tygodni.


Szkolenia z content marketingu: skuteczna sprzedaż a content marketing 23.10.2018 w Warszawie oraz content marketing w B2B 27.11.2018 w Warszawie

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail