X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

10 filtrów, które w 2016 roku pokochali użytkownicy Snapchata

Z których filtrów Snapchata najchętniej korzystali użytkownicy w 2016 roku? Jakie grafiki znalazły się w dziesiątce najczęściej dodawanych? Sprawdźcie sami!

10 filtrów, które w 2016 roku pokochali użytkownicy Snapchatafot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Snapchat to aplikacja, która cieszy się ogromną popularnością. Według statystyk z połowy roku 2016, użytkownicy aplikacji oglądają dziennie ponad 10 miliardów filmików, a każdej sekundzie wysyłane jest ponad 9000 snapów. Snapchatterzy, czyli korzystający z aplikacji, poświęcają jej średnio około 25 minut dziennie. Szczególnie pokochali oni wprowadzone we wrześniu 2015 roku filtry. Szeroka gama filtrów, która po wykryciu twarzy pojawiają się na ekranie telefonu przypadła do gustu użytkownikom aplikacji, także influencerom i celebrytom. Przedstawiamy, w kolejności losowej, 10 filtrów, których najczęściej używano w 2016 roku.

Butterfly

Gwiazdy oszalały na punkcie filtra z motylkami. Siostry Kardashian, Selena Gomez, Demi Lovato, Paris Hilton czy Rita Ora często publikowały zdjęcia i wideo z użyciem motylkowej grafiki.

kylie

Kylie Jenner/Snapchat, fot. teenvogue.com

Flower Crowns

Kolorowy wianek to filtr, który cieszył się dużą popularnością w ubiegłym roku, szczególnie przy okazji festiwalu muzycznego Coachella. Pojawiły się wówczas nawet tutoriale pokazują jak zrobić wianek podobny do tego ze Snapchata.

Angelika Mucha/Snapchat, fot. snapcenter.pl

Dog

Filtr z “pieskiem” był jedną z ulubionych grafik wśród użytkowników aplikacji. Sprawdza się zarówno w przypadku zdjęć, ponieważ wygładza cerę, jak i wideo, ponieważ po otwarciu ust na ekranie pojawia się nam uroczy psi jęzor.

honkabiedronka/Snapchat, fot. snapcenter.pl

Honorata Skarbek/Snapchat, fot. snapcenter.pl

Pink Flower Crown

Kolejny filtr z motywem kwiatowym, tym razem różowym to nie tylko “naklejka” w postaci wianka, ale i różowy filtr nałożony na zdjęcie lub wideo.

Gigi Hadid/Snapchat, fot. teenvogue.com

Gigi Hadid/Snapchat, fot. teenvogue.com

Deer

Filtr z jelonkiem jako jeden z pierwszych umożliwiał dodanie grafiki na twarz nie jednej, a dwóch osób równocześnie.

Kim Kardashian/Snapchat, fot. dailymail.co.uk

Kim Kardashian/Snapchat, fot. dailymail.co.uk

Friends Face Swap

Zamienianie twarzy to jeden z zabawniejszych filtrów w aplikacji. Jak sama nazwa wskazuje, umożliwia on dopasowanie naszej twarzy do tułowia osoby pozującej z nami do zdjęcia.

Kylie Janner/Snapchat, fot. dailymail.co.uk

Kylie Janner/Snapchat, fot. dailymail.co.uk

Camera Roll Face Swap

Filtr podobnych do wyżej opisanego, jednakże w tym przypadku możemy zamienić naszą twarz ze zdjęciem.

Bee

Pszczółka to filtr działający zarówno graficznie, jak  dźwiękowo – po za uzyskaniem nowego wyglądu możemy również zmienić głos.

Stepahanie Davis/Snapchat, fot. thesun.co.uk

Stepahanie Davis/Snapchat, fot. thesun.co.uk

Rosy-Cheek

Różowe policzki to filtr, który dodaje nam rumieńców. Pojawiał się również w wariantach z tostem i tęczą.

Frown

Użytkownicy Snapchata, którzy chcieli okazać smutek i niezadowolenie mogli skorzystać z filtra zamiany twarzy na smutny.

Khloe Kardashian/Snapchat, fot. http://i.perezhilton.com/

Khloe Kardashian/Snapchat, fot. i.perezhilton.com

Na fali popularności korzystania z filtrów Snapchat z pewnością nadal będzie pracował nad nowymi grafikami. Co więcej, jak czytamy w serwisie Trusted Reviews, firma potwierdziła, że w roku 2017 roku pojawi się możliwość tworzenia własnych geofiltrów na żądanie, które będą pojawiały się w konkretnych lokalizacjach, przez dany okres czasu. Warto zatem obserwować nowości w aplikacji, bo już niebawem jej możliwości zostaną poszerzone.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail