X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagramowi mężowie i partnerzy, czyli jak powstają idealne zdjęcia kobiet?

Do czego jesteśmy zdolni, aby zrobić idealne zdjęcie na Instagrama? Jakie pozy przybierają partnerzy, aby uchwycić swoją ukochaną podczas podróży? Kim są instagramowi mężowie? Sprawdźcie sami!

Instagramowi mężowie i partnerzy, czyli jak powstają idealne zdjęcia kobiet?fot. instagram.com/gabitomartinez93

reklama


Korzystając z Instagrama wielokrotnie jesteśmy pod wrażeniem zdjęć publikowanych przez użytkowników. Zachwyca nas kadr, sceneria czy światło. Czy jednak kiedykolwiek zastanawialiśmy się, w jaki sposób powstają te fotograficzne dzieła sztuki? Kto je wykonuje i w jaki sposób trzyma telefon?

Profil Boyfriends of Instagram, który znajdziemy zarówno w fotograficznej aplikacji, jak i Facebooku, prezentuje w humorystyczny sposób proces robienia zdjęć widoczny z boku. Za profil odpowiada dwóch mężczyzn z Sydney. Na Instagramie znajduje się na nim ponad 150 postów pokazujących, do jakich poświęceń jesteśmy skłonni, aby wykonać imponujące zdjęcie swojej ukochanej osobie. Znajdziemy na nim fotografie i filmy prezentujące kulisy powstania powstawania idealnych ujęć, na których partnerzy, a szczególnie, jak wskazuje nazwa profilu – Panowie, przyjmują różne, nierzadko skomplikowane pozy, aby wykonać idealne zdjęcie swojej ukochanej.

Jednym z bardziej skrajnych przykładów jest Gabriel Martinez, który podczas jednej z podróży zawisnął na brzegu łodzi, aby uchwycić swoją ukochaną Paolę unoszącą się na wodzie. To jednak nie jedyny przypadek, który z perspektywy osoby trzeciej wygląda ekstremalnie.

instagram 2

fot. instagram.com/boyfriends_of_insta

instagram 3

fot. instagram.com/boyfriends_of_insta

instagram.com/boyfriends_of_insta

fot. instagram.com/boyfriends_of_insta

instagram 4

fot. instagram.com/boyfriends_of_insta

instagram 5

fot. instagram.com/boyfriends_of_insta

instagram 6

fot. instagram.com/boyfriends_of_insta

Innym projektem pokazującym, że za większością instagramowych zdjęć stoi osoba, która w jakiś sposób się poświęca jest Instagram Husband stworzony przez grupę showmanów nazywającą się The Mystery Hour. Na YouTube możemy znaleźć wideo, w którym kilku mężczyzn, nazywających siebie “instagramowymi mężami”, opowiada o tym, jak wykonują zdjęcia swoim partnerkom. Jeden z nich porównuje się nawet do ludzkiego selfiesticka. Dla dwojga bohaterów filmu ta rola wydaje się być męcząca. “Nie pij! Najpierw zdjęcie!”, “Poczekaj! Muszę to uwiecznić!”. Czy nie każdy z nas kiedykolwiek doświadczył takiej sytuacji?

Co ciekawe, na stronie instagramhusband.com znajduje się test, który pomoże Panom w ocenie jaką rolę pełnią – instagramowego męża, narzeczonego lub chłopaka? Mogą oni także oznaczać zdjęcia hashtagiem #instagramhusband i otrzymać “wsparcie” od innych, którzy także dbają o efektowne zdjęcia swoich partnerek. Cały projekt ma charakter humorystyczny, ale czy nie funkcjonowałby prężnie w rzeczywistości?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail