X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Powstaje “Swipe Right” – serial o randkowaniu przez Tindera

Serial o Tinderze? Już wkrótce użytkownicy YouTube Red będą mogli obejrzeć "Swipe Right", w którym przedstawione zostaną historie randkowania za pomocą aplikacji.

Powstaje “Swipe Right” – serial o randkowaniu przez Tinderafot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Aplikacja randkowa Tinder od pewnego czasu jest elementem wielu historii miłosnych. Chyba większość z nas zna kogoś, kto odnalazł swoją drugą połówkę za pomocą tejże aplikacji i mógłby opowiedzieć zarówno zabawne, romantyczne, jak i przerażające historie z tym związane. Nic więc dziwnego, że serwis YouTube pracuje nad nowym serialem komediowym pt.“Swipe Right”, którego fabuła bazuje właśnie na randkowaniu za pomocą Tindera.

Scenariusz współtworzyła aktorka Carly Craig, znana m.in. z American Housewife, która zagra w serialu główną rolę i dotyczył będzie on jej 252 matchy w aplikacji. W ośmiu odcinkach pokazana zostanie historia 35-letniej kobiety, która w dzień swoich urodzin postanawia odnaleźć miłość dzięki Tinderowi. Poszukiwaniom towarzyszyły będą jej znudzona małżeństwem siostra oraz ich matka, która od niedawna jest wdową otwartą na internetowe randki. Wraz z nimi główna bohaterka rozpoczyna poszukiwania miłosnej relacji.

Jak czytamy na Deadline, serial zadebiutuje w przyszłym roku na YouTube Red. Przedstawiciele serwisu są przekonani, że odbiorcy pokochają “Swipe Right”, który pokaże nie tylko zabawny, ale i prawdziwy obraz randkowania przez internet.

Przy tej okazji warto przypomnieć sobie dane na temat użytkowników aplikacji, z których wynika, że w Polsce korzystający z aplikacji to osoby nowoczesne i ambitne, które nie boją się wyzwań i zmian. Wedle badań, o których pisaliśmy w kwietniu, jedna na 33 osoby w Polsce to użytkownik Tindera, a w większości są to młodzi mężczyźni, którzy stanowią 55 procent użytkowników w kraju. Co ważne, blisko co piąty korzystający z Tindera to osoba w związku małżeńskim, a więc tylko połowa posiadaczy kont to single.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail