X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

IV edycja Digital Champions, czyli inteligentny biznes w inteligentnym świecie

Już jutro startuje Digital Champions, czyli czwarte spotkanie ekspertów, praktyków i specjalistów zaangażowanych w procesy transformacji firm i instytucji społecznych. W ciągu dwóch dni na warszawskim kampusie Google odbędą się inspirujące warsztaty, debaty oraz wykłady.

IV edycja Digital Champions, czyli inteligentny biznes w inteligentnym świeciefot. materiały od organizatorów

reklama


Już jutro, w Google Campus Warsaw, rozpocznie się czwarta edycja Forum, na którym spotka się grono ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów zaangażowanych w procesy cyfrowej transformacji firm i instytucji publicznych. Społeczność Digital Champions łączy tradycyjne organizacje z pionierami cyfrowych innowacji, dojrzałe organizacje ze startupami, firmy inicjujące cyfrowe transformacje z tymi którzy na tej drodze odnieśli realne sukcesy.

INTELIGENTNY BIZNES W INTELIGENTNYM ŚWIECIE (SMART BIZNES IN THE SMART WORLD) – temat przewodni tegorocznej edycji prowadzi do sedna strategii biznesowych związanych z cyfryzacją oraz do kluczowego wyzwania jakie stoi przed liderami cyfrowych transformacji. Jak wykorzystać rozwijające się gwałtownie możliwości automatyzacji, autonomii, predykcji i analityki do tworzenie prawdziwie inteligentnych produktów, usług i organizacji. Pionierzy algorytmicznego biznesu potwierdzają znaną prawdę, że przyszłość już nadeszła, jest tylko nierówno rozłożona.

DIGITAL CHAMPIONS 2017 to:
* 2 dni cyfrowych inspiracji “na żywo”
* 5  tematycznych bloków doskonale uzupełniających temat cyfrowej transformacji
* ponad 30 partnerów i patronów
* 40 prelegentów, ekspertów i naukowców
* konkurs “DIGITAL CHAMPION 2017”

Przez dwa dni DIGITAL CHAMPIONS 2017 eksperci będą mówić o praktycznym zastosowaniu biznesowym Artificial Intelligence i Machine Learning, polu konwergencji sztuki, technologii i designu oraz ich biznesowym potencjale, cyfrowym kapitale we współczesnym biznesie. Opowiedzą również o innowacyjności w dojrzałych organizacjach oraz spróbują odnaleźć odpowiedź na pytanie – czy cyfrowe innowacje czeka „bańka inwestycyjna”? I jak stymulować innowacje nie paląc pieniędzy w nadmiarze.

Więcej szczegółowych informacji na stronie: http://www.digitalchampions.pl

Portal SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail