X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Od teraz dodasz na Instagram Stories zdjęcia i filmy starsze niż 24 godziny

Nowość na Instagramie sprawi, że nasze Stories mogą być jeszcze bogatsze. Najnowsza aktualizacja aplikacji pozwala na dodawanie do relacji zdjęć i filmów starszych niż 24 godziny oraz oznaczenie ich specjalną naklejką.

Od teraz dodasz na Instagram Stories zdjęcia i filmy starsze niż 24 godzinyfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Instagram Stories podbiło serca milionów użytkowników social media. Funkcja dała użytkownikom możliwość zamieszczania znikających treści w formie zdjęć i wideo, wykonanych w danej chwili lub tych widniejących w rolce aparatu z przeciągu ostatniej doby. Teraz została ona rozszerzona, gdyż jak poinformował Instagram, załadowanie istniejących już zdjęć i filmów z rolki aparatu jest jeszcze łatwiejsze. Od teraz na Stories zamieścimy dowolne treści, także te starsze niż 24 godziny.

fot. instagram-press.com

fot. instagram-press.com

Aby to zrobić wystarczy po otworzeniu sekcji Stories przesunąć palcem w górę i wybrać rolkę aparatu. Znajdą się w niej zdjęcia zdjęcia z ostatniej doby, a poniżej nich wszelkie fotografie widniejące na naszym urządzeniu.

Po wybraniu materiału starszego niż doba będziemy mieli możliwość dodania nowej naklejki z automatycznie ustawioną datą wykonania zdjęcia, co pozwoli na wskazanie kontekstu fotografii. Podobnie jak w przypadku standardowych naklejek, możemy zmieniać ich rozmiar oraz przesuwać je w dowolne miejsce.

Aktualizacja jest dostępna w wersji 22 Instagrama na iOS oraz wersji 18 na Androida.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail