X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Od teraz dodasz na Instagram Stories zdjęcia i filmy starsze niż 24 godziny

Nowość na Instagramie sprawi, że nasze Stories mogą być jeszcze bogatsze. Najnowsza aktualizacja aplikacji pozwala na dodawanie do relacji zdjęć i filmów starszych niż 24 godziny oraz oznaczenie ich specjalną naklejką.

Od teraz dodasz na Instagram Stories zdjęcia i filmy starsze niż 24 godzinyfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Instagram Stories podbiło serca milionów użytkowników social media. Funkcja dała użytkownikom możliwość zamieszczania znikających treści w formie zdjęć i wideo, wykonanych w danej chwili lub tych widniejących w rolce aparatu z przeciągu ostatniej doby. Teraz została ona rozszerzona, gdyż jak poinformował Instagram, załadowanie istniejących już zdjęć i filmów z rolki aparatu jest jeszcze łatwiejsze. Od teraz na Stories zamieścimy dowolne treści, także te starsze niż 24 godziny.

fot. instagram-press.com

fot. instagram-press.com

Aby to zrobić wystarczy po otworzeniu sekcji Stories przesunąć palcem w górę i wybrać rolkę aparatu. Znajdą się w niej zdjęcia zdjęcia z ostatniej doby, a poniżej nich wszelkie fotografie widniejące na naszym urządzeniu.

Po wybraniu materiału starszego niż doba będziemy mieli możliwość dodania nowej naklejki z automatycznie ustawioną datą wykonania zdjęcia, co pozwoli na wskazanie kontekstu fotografii. Podobnie jak w przypadku standardowych naklejek, możemy zmieniać ich rozmiar oraz przesuwać je w dowolne miejsce.

Aktualizacja jest dostępna w wersji 22 Instagrama na iOS oraz wersji 18 na Androida.

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail