X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Trendy i przyszłość mobile’u na Mobile Trends Conference 2018

W marcu kolejna edycja Mobile Trends Conference - konferencji poświęconej tematom z branży mobile, marketingowi mobilnemu oraz nowym technologiom. Kto pojawi się na scenie wydarzenia i co nowego przygotowali organizatorzy?

Trendy i przyszłość mobile’u na Mobile Trends Conference 2018

reklama


Dwa dni wypełnione prelekcjami, które zostaną wygłoszone przez najlepszych prelegentów z całej Polski, zagadnienia z obszaru marketingu, oprogramowania, projektowania i zarządzania zespołami w branży mobile, a to wszystko przekazane podczas merytorycznych prezentacji. Tyle i o wiele więcej czeka na tych, którzy 1 i 2 marca wezmą udział w Mobile Trends Conference 2018.

Nie stój w miejscu

W dniach 1-2 marca 2018 r.  już po raz siódmy odbędzie się Mobile Trends Conference. Ponownie dwa inspirujące i pasjonujące dni zostaną poświęcone w pełni tematom związanym z branżą mobile oraz nowymi technologiami. Starannie wybrani prelegenci omówią najnowsze trendy i nowinki, ale także prognozy na przyszłość związane z poruszaną tematyką.

Branża mobile w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego organizatorzy na pierwszym miejscu niezmiennie stawiają na najnowsze wiadomości oraz maksymalnie merytoryczną i praktyczną wiedzę, którą przekażą najlepsi prelegenci z całej Polski. Technologie mobile przekształcają się nieustannie, więc podczas konferencji poruszonych zostanie wiele zagadnień powiązanych z branżą mobile, między innymi tematy takie jak: mobile marketing, m-commerce, big data, soft development czy aspekty związane z projektowaniem na urządzenia mobilne stron i aplikacji. Nie zabraknie również omówienia przez grono specjalistów prognoz na przyszłość, która maluje się w tym przypadku bardzo dobrze.

Miejsce dla każdego, kto ceni własny rozwój i udany networking

MTC2018 to miejsce spotkań, czerpania inspiracji, zdobywania cennej wiedzy i kontaktów dla wszystkich, którzy doceniają wartość rozwiązań mobilnych: managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmanów, właścicieli małych i dużych firm oraz oczywiście wszystkich pasjonatów branży. MTC2018 jest także szansą na nawiązanie współpracy z najlepszymi z branży mobile, IT i nowych technologii.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Co nowego tym razem?

Kilka zmian czeka tych, którzy odwiedzą MTC po raz kolejny. Po pierwsze, zmieniono miejsce: tym razem wydarzenie odbędzie się w Hotelu Park Inn by Radisson w samym sercu Krakowa nad Wisłą. Po drugie, konferencja będzie trwała dwa dni, a każdy z nich wypełniony będzie prelekcjami wygłaszanymi przez najlepszych prelegentów z całej Polski. W tym roku stawia się przede wszystkim na merytoryczność wystąpień.

Niezmienne pozostaną jednak niektóre aspekty wyróżniające MTC od kilku lat: blisko pół tysiąca uczestników w ciągu dwóch dni konferencji oraz mnóstwo cennej wiedzy, inspiracji i okazji do zdobywania kontaktów dla wszystkich pasjonatów mobilnych technologii.

Kogo usłyszymy na MTC2018?

W tym momencie znamy już kilku prelegentów, którzy wystąpią podczas #MTC2018. Znajdą się wśród nich specjaliści, którzy z przyjemnością podzielą się swoim doświadczeniem i posiadaną wiedzą z uczestnikami. Będą to m. in. Mariusz Gąsiewski, Krzysztof Marzec, Monika Mikowska czy Bartłomiej Sobczak, znani z pewnością osobom z branży mobile. Zgłoszenia wciąż jednak trwają. Jeśli chcesz dołączyć do grona inspirujących mówców, ekspertów w swoim fachu, wypełnij zgłoszenie.

Prestiżowe nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych 2017 roku

Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. 1 marca 2018 roku po raz siódmy wręczone zostaną również prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards dla najlepszych projektów i rozwiązań mobilnych zrealizowanych w 2017 roku. Istnieje już możliwość wysyłania zgłoszeń.

fot. materiały od organizatora

fot. materiały od organizatora

Więcej informacji oraz bilety dostępne pod adresem: https://2018.mobiletrends.pl/

Portal SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail