X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Trendy i przyszłość mobile’u na Mobile Trends Conference 2018

W marcu kolejna edycja Mobile Trends Conference - konferencji poświęconej tematom z branży mobile, marketingowi mobilnemu oraz nowym technologiom. Kto pojawi się na scenie wydarzenia i co nowego przygotowali organizatorzy?

Trendy i przyszłość mobile’u na Mobile Trends Conference 2018

reklama


Dwa dni wypełnione prelekcjami, które zostaną wygłoszone przez najlepszych prelegentów z całej Polski, zagadnienia z obszaru marketingu, oprogramowania, projektowania i zarządzania zespołami w branży mobile, a to wszystko przekazane podczas merytorycznych prezentacji. Tyle i o wiele więcej czeka na tych, którzy 1 i 2 marca wezmą udział w Mobile Trends Conference 2018.

Nie stój w miejscu

W dniach 1-2 marca 2018 r.  już po raz siódmy odbędzie się Mobile Trends Conference. Ponownie dwa inspirujące i pasjonujące dni zostaną poświęcone w pełni tematom związanym z branżą mobile oraz nowymi technologiami. Starannie wybrani prelegenci omówią najnowsze trendy i nowinki, ale także prognozy na przyszłość związane z poruszaną tematyką.

Branża mobile w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego organizatorzy na pierwszym miejscu niezmiennie stawiają na najnowsze wiadomości oraz maksymalnie merytoryczną i praktyczną wiedzę, którą przekażą najlepsi prelegenci z całej Polski. Technologie mobile przekształcają się nieustannie, więc podczas konferencji poruszonych zostanie wiele zagadnień powiązanych z branżą mobile, między innymi tematy takie jak: mobile marketing, m-commerce, big data, soft development czy aspekty związane z projektowaniem na urządzenia mobilne stron i aplikacji. Nie zabraknie również omówienia przez grono specjalistów prognoz na przyszłość, która maluje się w tym przypadku bardzo dobrze.

Miejsce dla każdego, kto ceni własny rozwój i udany networking

MTC2018 to miejsce spotkań, czerpania inspiracji, zdobywania cennej wiedzy i kontaktów dla wszystkich, którzy doceniają wartość rozwiązań mobilnych: managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmanów, właścicieli małych i dużych firm oraz oczywiście wszystkich pasjonatów branży. MTC2018 jest także szansą na nawiązanie współpracy z najlepszymi z branży mobile, IT i nowych technologii.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Co nowego tym razem?

Kilka zmian czeka tych, którzy odwiedzą MTC po raz kolejny. Po pierwsze, zmieniono miejsce: tym razem wydarzenie odbędzie się w Hotelu Park Inn by Radisson w samym sercu Krakowa nad Wisłą. Po drugie, konferencja będzie trwała dwa dni, a każdy z nich wypełniony będzie prelekcjami wygłaszanymi przez najlepszych prelegentów z całej Polski. W tym roku stawia się przede wszystkim na merytoryczność wystąpień.

Niezmienne pozostaną jednak niektóre aspekty wyróżniające MTC od kilku lat: blisko pół tysiąca uczestników w ciągu dwóch dni konferencji oraz mnóstwo cennej wiedzy, inspiracji i okazji do zdobywania kontaktów dla wszystkich pasjonatów mobilnych technologii.

Kogo usłyszymy na MTC2018?

W tym momencie znamy już kilku prelegentów, którzy wystąpią podczas #MTC2018. Znajdą się wśród nich specjaliści, którzy z przyjemnością podzielą się swoim doświadczeniem i posiadaną wiedzą z uczestnikami. Będą to m. in. Mariusz Gąsiewski, Krzysztof Marzec, Monika Mikowska czy Bartłomiej Sobczak, znani z pewnością osobom z branży mobile. Zgłoszenia wciąż jednak trwają. Jeśli chcesz dołączyć do grona inspirujących mówców, ekspertów w swoim fachu, wypełnij zgłoszenie.

Prestiżowe nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych 2017 roku

Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. 1 marca 2018 roku po raz siódmy wręczone zostaną również prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards dla najlepszych projektów i rozwiązań mobilnych zrealizowanych w 2017 roku. Istnieje już możliwość wysyłania zgłoszeń.

fot. materiały od organizatora

fot. materiały od organizatora

Więcej informacji oraz bilety dostępne pod adresem: https://2018.mobiletrends.pl/

Portal SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail