X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Już 28 maja Poliż E-commerce Event 2018

Jak wystartować z e-biznesem? 28 maja w Krakowie, podczas bezpłatnego spotkania Poliż E-commerce Event 2018, eksperci opowiedzą o tym, jak ruszyć ze sprzedażą online.

Już 28 maja Poliż E-commerce Event 2018źródło: materiały prasowe

reklama


Własna działalność gospodarcza niektórych kręci, innych odstrasza, ale w każdym z przypadków może się stać bardzo opłacalnym pomysłem na życie. Ci, którzy obawiają się porzucenia stabilizacji osiągniętej na umowie o pracę, często nie mają pojęcia, że żeby pracować na swoim, nie trzeba wcale od razu rzucać się samotnie na głęboką wodę. W podjęciu decyzji o uruchomieniu swojego biznesu przychodzą z pomocą m.in. specjalne projekty-inkubatory, wspierające pomysły chcących się usamodzielnić.

Dla tych, którzy chcą przekuć swoją pasję w biznes i ruszyć ze sklepem internetowym Serwis Poliż e-commerce (polizecommerce.pl) organizuje w Krakowie spotkanie. W miłym towarzystwie i fajnym miejscu będzie można dowiedzieć się, od czego zacząć, na co uważać i jak liczyć pierwsze zyski.

Gdzie i kiedy?

Kraków, Barka, 28 maja 2018 r., godzina 18.00 (rejestracja i bar od 17.45).

Spotkanie jest bezpłatne. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – obowiązują zapisy: https://www.polizecommerce.pl/event/

Prelegenci

Do współpracy zaproszono praktyków. Konrad Pawlak (Mr Boar) opowie o tym: Jak przetrwać prowadząc startup? Jak połączyć studia, pracę i prowadzenie startupu i przy tym nie oszaleć?

Sebastian Kolisz (Inkubatory AIP) zaprezentuje możliwości wynikające z otwarcia działalności w ramach struktur AIP (Temat: Etat czy własna firma? Z czym to się wiąże w praktyce, od czego zacząć, czego unikać?).

Natomiast Łukasz Kozłowski (Shoper) pokaże, jaki potencjał ma własny sklep internetowy (Temat: Pierwszy / dodatkowy / własny sklep internetowy? To łatwiejsze niż myślisz!).

Jeśli planujesz otworzyć swój biznes internetowy lub masz już swój sklep, przyjdź i dowiedz się, jak ruszyć ze sprzedażą online.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia. 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail