X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Oto Kudos – nowa opcja na LinkedIn, dzięki której pochwalimy innych za współpracę

LinkedIn oferuje nowy sposób na wyrażenie uznania dla innych użytkowników. Nowa funkcja serwisu pozwala na udostępnianie pochwał w formie graficznej, dzięki którym docenimy naszych współpracowników lub osoby z sieci kontaktów.

Oto Kudos – nowa opcja na LinkedIn, dzięki której pochwalimy innych za współpracęfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


LinkedIn, wiedząc, że już 7 na 10 pracowników, którzy otrzymują wyrazy uznania jest zadowolonych ze swojej pracy, postanowił zaprezentować użytkownikom nową funkcję. Aby ułatwić korzystającym z serwisu wyrażać swojej wdzięczności i szacunku do pracy innych, stworzono Kudos – opcję, dzięki której w bardziej interesujący sposób podzielimy się uznaniem i będziemy mogli świętować sukces naszych współpracowników.

Jak skorzystać z nowej funkcji?

Po uruchomieniu aplikacji LinkedIn na iOS lub Android, w polu udostępniania treści zobaczymy nową ikonę przypominającą odznaczenie/wstążkę. Po kliknięciu w nią zostaniemy poproszeni o wybranie”odbiorców pochwały”, czyli jednej lub kilku osób, które chcemy wyróżnić. Co jednak ważne, tylko połączone profile mogą przekazywać sobie LinkedIn Kudos.

źródło: zrzut ekranu z aplikacji LinkedIn

źródło: zrzut ekranu z aplikacji LinkedIn

Dalej konieczne jest wybranie jednej z 10 form pochwał takich jak: “Dziękuję Ci”, “Przechodzisz samego (samą) siebie”, “Inspirujący lider”, “Gracz zespołowy”, “Dobra robota”, “Uprzyjemnienie pracy”, “Fantastyczny mentor”, “Myśli nieszablonowo”, “Świetna prezentacja” czy “Pozytywny wspływ”.

źródło: zrzut ekranu z aplikacji LinkedIn

źródło: zrzut ekranu z aplikacji LinkedIn

Po wskazaniu jednej z nich możemy opublikować pochwałę w formie wpisu z wyjaśnieniem skąd się wzięła, a osoba, którą w niej wskazaliśmy otrzyma powiadomienie. Poniżej zaprezentowany na oficjalnym blogu LinkedIn przykład wykorzystania nowej funkcji serwisu.

źródło: blog.linkedin.com

źródło: blog.linkedin.com

Dostępność Kudos

Obecnie z funkcji mogą skorzystać użytkownicy urządzeń z systemem iOS, jednakże już wkrótce pojawi się ona również u użytkowników Androida oraz w wersji desktopowej. Twórcy aplikacji jednak już teraz zachęcają, aby poświęcić chwilę i podziękować innym osobom za współpracę, poradę zawodową czy po prostu pochwalić ich działalność publicznie na LinkedIn.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail