X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram testuje rekomendacje postów w Aktualnościach

Polecane wpisy to nowy sposób na dotarcie do treści, które mogą Ci się spodobać na Instagramie. Po obejrzeniu wszystkiego od użytkowników, których obserwujesz, otrzymasz komunikat z rekomendowanymi postami.

Instagram testuje rekomendacje postów w Aktualnościachfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Twórcy Instagrama poinformowali dziś, że testują opcję poleceń w kanale Aktualności, czyli nowy sposób na wyświetlanie treści, które mogą Ci się spodobać. Na podstawie obserwowanych użytkowników oraz zdjęć i filmów, które lubisz aplikacja zaproponuje Ci dodatkowe treści.

Polecane dla Ciebie

Polecane posty będą widoczne na końcu kanału Aktualności, gdy zobaczymy wszystkie najnowsze treści od osób, które obserwujemy. Gdy zobaczysz komunikat “Polecane dla Ciebie”, będziesz miał możliwość obejrzenia poprzednich postów lub kontynuowania przewijania w celu uzyskania rekomendacji. Jeśli zaś zechcesz zobaczyć więcej materiałów od kont pokazanych w polecanych postach, wystarczy nacisnąć niebieski przycisk, abyś zacząć je obserwować.

źródło: instagram-press.com

źródło: instagram-press.com

Więcej interesujących treści

Jak deklarują twórcy aplikacji, ich celem jest uczynienie z newsfeedu najlepszym miejscem do dzielenia się i kontaktu z ludźmi oraz tym, co dla użytkowników najważniejsze. Dzięki rekomendowanym wpisom możesz zobaczyć jeszcze więcej tego, co jest udostępniane przez społeczność aplikacji.

Testy nowości

Test będzie przeprowadzany w ciągu kilku następnych dni. Poprawki i zmiany będą wprowadzane na podstawie opinii użytkowników. Przedstawiciele Instagrama mają nadzieję, że uda im się z nimi dotrzeć z nową opcją do większej liczby osób w nadchodzących tygodniach.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail