X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Już za kilka dni BetaX, czyli 10. edycja kultowej konferencji InternetBeta

Już w dniach 19-21 września przedstawiciele e-commerce, agencji digitalowych oraz start-upów spotkają się w Kielnarowej, podczas jubileuszowej edycji InternetBeta. Dlaczego warto tam być?

Już za kilka dni BetaX, czyli 10. edycja kultowej konferencji InternetBetafot. Piotr Kordyś

reklama


Po raz dziesiąty w sercu Podkarpacia spotkają się setki osób na co dzień związanych z e-commerce, agencjami digitalowymi oraz start-upami. 19 września w Kielnarowej koło Rzeszowa, w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rusza jubileuszowa edycja eventu, który od dekady skupia setki osób w swej pracy budujących potęgę polskiego internetu i prowadzonych w nim biznesów.

W czasie trzech dni konferencji wystąpi śmietanka specjalistów, którzy podzielą się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. W planie są inspirujące merytoryczne wykłady, networking oraz doskonała muzyka – od pierwszej edycji w 2009 roku. Beta jest wydarzeniem multidyscyplinarnym, łączącym ludzi oraz biznes i sztukę.

Czytaj więcej: Dlaczego InternetBeta jest wydarzeniem innym niż wszystkie? Wywiad z Mateuszem Tułeckim

10 powodów, dla których trzeba być na Becie

Subiektywnie, ale za to bardzo trafnie, ideę konferencji InternetBeta przedstawił Michał Sadowski, twórca jednej z najpotężniejszych polskich marek, na stałe wpisanej w branżę internetową, czyli Brand24.

Dla mnie to najbardziej kultowe wydarzenie w Polsce. Jeżdżę tam już 9 lat i nie wyobrażam sobie mojego kalendarza bez wrześniowego wypadu do Rzeszowa– mówi Sadowski i wylicza – Moja lista 10 powodów, dla których trzeba być na Internet Beta to: 1. ludzie, 2. ludzie, 3. ludzie, 4. ludzie, 5. ludzie, 6. miejsce (Kielnarowa), 7. agenda i poziom prelekcji, 8. integracja, 9. bardzo dobre warunki do budowana relacji dla firm małych i dużych, 10) ludzie.

fot. Piotr Kordyśfot. Piotr Kordyś

Nie da się zaprzeczyć, że Beta stwarza doskonałe warunki do integracji. Zapewnia miejsce (kilka kilometrów od ścisłego centrum Rzeszowa), nie zawsze doskonały zasięg sieci komórkowej i połączenie merytorycznych wystąpień z przemyślanym programem konferencji – to wszystko pozwala odetchnąć od codziennych obowiązków i skupić się na korzystaniu z dobrodziejstw konferencji w pełnej rozciągłości. Aby zasmakować jej w pełni, niektórzy przybywają z bardzo daleka.

Na co dzień mieszkam i pracuję w Berlinie. Na Betę przyjeżdżam, bo tu można spotkać większość osób, które w branży internetowej inspirują, z którymi chciałabym pracować, wśród których znajduję klientówkomentuje Paulina Walkowiak, przedsiębiorca, analityk zachowań użytkowników i produktów, współtwórca cux.io. – Bardzo cenię sobie osobiste relacje, a w toku spraw codziennych nie jest łatwo o nie dbać. InternetBeta to także idealne miejsce inspiracji – można się dowiedzieć, jakie tematy obecnie są na topie w branży, poznać ludzi, stojących za internetowymi sukcesami i po prostu spuścić parę w cudownej atmosferze i wśród ludzi, którzy rozumieją, czym zajmujesz się na co dzień.

fot. Piotr Kordyś

fot. Piotr Kordyś

Najlepsi wśród świetnych

W czasie BetaX wystąpi ponad 80 prelegentów, którzy zostali wybrani spośród ponad 250 zgłoszeń. Organizatorzy, dbając o poziom merytoryczny wystąpień, zapewniają uczestnikom najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, a przekazywana przez nich wiedza jest żywo dyskutowana w kuluarach oraz stanowi inspirację do działań dla wszystkich chcących doskonalić swój warsztat umiejętności. Stałym punktem programu jest konkurs Startup Sito. Pomysły na nowatorskie inicjatywy w sieci oceniane są przez właścicieli funduszy inwestujących w biznesy internetowe. Wiele firm, które brały udział w konkursie, odnosi dzisiaj biznesowy sukces.

Spodziewamy się, jak co roku, kilkuset uczestników – mówi Mateusz Tułecki, pomysłodawca i organizator InternetBeta. – To będzie jeszcze większa i jeszcze wspanialsza Beta niż dotychczas. Jak zwykle podejmujemy najbardziej aktualne tematy oraz gościmy topowych prelegentów z branży. Wśród nich w tym roku zobaczyć będzie można między innymi: Karola „Kolę” Bieleckiego, którego fanom sportu przedstawiać nie trzeba, Mikhaila Konopleva (WeWork), Aleksandrę Przegalińską (Akademia Leona Koźmińskiego), Karola Sadaja (Revolut), Rudradeba Mitrę, Grega Albrechta (Albrecht&Partners) czy Bartka Lechowskiego (IKEA Polska) – wylicza Tułecki.

fot. Piotr Kordyś

fot. Piotr Kordyś

Czas relaksu, relaksu, to czas…

Beta X to także możliwość ucieczki od pracy i integracji w czasie dwóch wieczorów pełnych muzycznych doznań. W tym roku doskonałą zabawę zapewnią wspaniali artyści, wśród których znaleźli się notopop, Junkie Punks, Mery Spolsky, Dharni i Global Diggers.

Organizatorem imprezy jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat konferencji, możliwość zgłoszenia do konkursu StartUpSito oraz możliwość kupienia biletów na stronie https://www.internetbeta.pl/.

SOCIALPRESS jest stałym patronem medialnym InternetBeta od 2010 roku. 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail