X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Już za kilka dni BetaX, czyli 10. edycja kultowej konferencji InternetBeta

Już w dniach 19-21 września przedstawiciele e-commerce, agencji digitalowych oraz start-upów spotkają się w Kielnarowej, podczas jubileuszowej edycji InternetBeta. Dlaczego warto tam być?

Już za kilka dni BetaX, czyli 10. edycja kultowej konferencji InternetBetafot. Piotr Kordyś

reklama


Po raz dziesiąty w sercu Podkarpacia spotkają się setki osób na co dzień związanych z e-commerce, agencjami digitalowymi oraz start-upami. 19 września w Kielnarowej koło Rzeszowa, w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rusza jubileuszowa edycja eventu, który od dekady skupia setki osób w swej pracy budujących potęgę polskiego internetu i prowadzonych w nim biznesów.

W czasie trzech dni konferencji wystąpi śmietanka specjalistów, którzy podzielą się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. W planie są inspirujące merytoryczne wykłady, networking oraz doskonała muzyka – od pierwszej edycji w 2009 roku. Beta jest wydarzeniem multidyscyplinarnym, łączącym ludzi oraz biznes i sztukę.

Czytaj więcej: Dlaczego InternetBeta jest wydarzeniem innym niż wszystkie? Wywiad z Mateuszem Tułeckim

10 powodów, dla których trzeba być na Becie

Subiektywnie, ale za to bardzo trafnie, ideę konferencji InternetBeta przedstawił Michał Sadowski, twórca jednej z najpotężniejszych polskich marek, na stałe wpisanej w branżę internetową, czyli Brand24.

Dla mnie to najbardziej kultowe wydarzenie w Polsce. Jeżdżę tam już 9 lat i nie wyobrażam sobie mojego kalendarza bez wrześniowego wypadu do Rzeszowa– mówi Sadowski i wylicza – Moja lista 10 powodów, dla których trzeba być na Internet Beta to: 1. ludzie, 2. ludzie, 3. ludzie, 4. ludzie, 5. ludzie, 6. miejsce (Kielnarowa), 7. agenda i poziom prelekcji, 8. integracja, 9. bardzo dobre warunki do budowana relacji dla firm małych i dużych, 10) ludzie.

fot. Piotr Kordyśfot. Piotr Kordyś

Nie da się zaprzeczyć, że Beta stwarza doskonałe warunki do integracji. Zapewnia miejsce (kilka kilometrów od ścisłego centrum Rzeszowa), nie zawsze doskonały zasięg sieci komórkowej i połączenie merytorycznych wystąpień z przemyślanym programem konferencji – to wszystko pozwala odetchnąć od codziennych obowiązków i skupić się na korzystaniu z dobrodziejstw konferencji w pełnej rozciągłości. Aby zasmakować jej w pełni, niektórzy przybywają z bardzo daleka.

Na co dzień mieszkam i pracuję w Berlinie. Na Betę przyjeżdżam, bo tu można spotkać większość osób, które w branży internetowej inspirują, z którymi chciałabym pracować, wśród których znajduję klientówkomentuje Paulina Walkowiak, przedsiębiorca, analityk zachowań użytkowników i produktów, współtwórca cux.io. – Bardzo cenię sobie osobiste relacje, a w toku spraw codziennych nie jest łatwo o nie dbać. InternetBeta to także idealne miejsce inspiracji – można się dowiedzieć, jakie tematy obecnie są na topie w branży, poznać ludzi, stojących za internetowymi sukcesami i po prostu spuścić parę w cudownej atmosferze i wśród ludzi, którzy rozumieją, czym zajmujesz się na co dzień.

fot. Piotr Kordyś

fot. Piotr Kordyś

Najlepsi wśród świetnych

W czasie BetaX wystąpi ponad 80 prelegentów, którzy zostali wybrani spośród ponad 250 zgłoszeń. Organizatorzy, dbając o poziom merytoryczny wystąpień, zapewniają uczestnikom najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, a przekazywana przez nich wiedza jest żywo dyskutowana w kuluarach oraz stanowi inspirację do działań dla wszystkich chcących doskonalić swój warsztat umiejętności. Stałym punktem programu jest konkurs Startup Sito. Pomysły na nowatorskie inicjatywy w sieci oceniane są przez właścicieli funduszy inwestujących w biznesy internetowe. Wiele firm, które brały udział w konkursie, odnosi dzisiaj biznesowy sukces.

Spodziewamy się, jak co roku, kilkuset uczestników – mówi Mateusz Tułecki, pomysłodawca i organizator InternetBeta. – To będzie jeszcze większa i jeszcze wspanialsza Beta niż dotychczas. Jak zwykle podejmujemy najbardziej aktualne tematy oraz gościmy topowych prelegentów z branży. Wśród nich w tym roku zobaczyć będzie można między innymi: Karola „Kolę” Bieleckiego, którego fanom sportu przedstawiać nie trzeba, Mikhaila Konopleva (WeWork), Aleksandrę Przegalińską (Akademia Leona Koźmińskiego), Karola Sadaja (Revolut), Rudradeba Mitrę, Grega Albrechta (Albrecht&Partners) czy Bartka Lechowskiego (IKEA Polska) – wylicza Tułecki.

fot. Piotr Kordyś

fot. Piotr Kordyś

Czas relaksu, relaksu, to czas…

Beta X to także możliwość ucieczki od pracy i integracji w czasie dwóch wieczorów pełnych muzycznych doznań. W tym roku doskonałą zabawę zapewnią wspaniali artyści, wśród których znaleźli się notopop, Junkie Punks, Mery Spolsky, Dharni i Global Diggers.

Organizatorem imprezy jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat konferencji, możliwość zgłoszenia do konkursu StartUpSito oraz możliwość kupienia biletów na stronie https://www.internetbeta.pl/.

SOCIALPRESS jest stałym patronem medialnym InternetBeta od 2010 roku. 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail