X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Snapchat udostępnia seriale i zapewnia użytkownikom interaktywne doświadczenia

Nowość na Snapchacie. Twórcy aplikacji prezentują Snap Originals, czyli ekskluzywne serie materiałów wideo. Użytkownicy aplikacji będą mogli obejrzeć dokumenty, thrillery, horrory i komedie, a dzięki rozszerzonej rzeczywistości wejść w filmowe sceny.

Snapchat udostępnia seriale i zapewnia użytkownikom interaktywne doświadczeniaźródło: snaporiginals.snapchat.com

reklama


Choć mogłoby się wydawać, że koniec Snapchata jest blisko, twórcy aplikacji wciąż zaskakują użytkowników nowymi funkcjami. Snap dość prężnie rozwija się bowiem w stronę treści wideo. Wczoraj poinformowano o nowości na tym polu – Snap Originals, czyli ekskluzywnych materiałach wideo dostępnych tylko na Snapchacie, które pojawiły się w sekcji Discover oraz wyszukiwarce. W celu ich stworzenia nawiązano współpracę z najlepszymi producentami i scenarzystami.

Filmy na Snapchacie

Pierwsze filmy zaprezentowane w ramach Snap Originals, które już mogą obejrzeć użytkownicy aplikacji to komedia Co-Ed, thriller Class of Lies oraz dokument Endless Sumer opowiadających o influencerach, za produkcją której stoi twórca programu “Z kamerą u Kardashianów”.

Wedle informacji na dedykowanej stronie Snap Originals, 22 października pojawią się kolejne – dramat The Dead Girls Detective Agency oraz dokument Vivian, a sześć dni później horror V/H/S i dokument Good Luck America.

Użytkownicy Snapchata już teraz mogą subskrybować poszczególne produkcje, gdyż każdy materiał posiada dedykowaną stronę w aplikacji. Według informacji Reuters, obecnie odcinki trwają po około 4-5 minut, jednakże w przyszłości ich długość może ulec zmianie. W przypadku dostępnych obecnie wideo, korzystający ze Snapchata mogą obejrzeć więc około 15 minut dedykowanych materiałów dziennie.

Serialowe sceny w AR

Dzięki funkcji Show Portal wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość, Snap Originals pozwoli także przesuwać palcem w górę i wchodzić do scen z materiałów, abyśmy doświadczyli ich sami. Dostępne będą także efekty kamery, filtry i inne zabawne sposoby udostępniania tych doświadczeń znajomym.

snapchat ar

Pomimo krótkiego formatu, Snap obiecuje, że każdy odcinek opowie pełną historię. Niektóre z nich zawierają także interaktywną zawartość w rozszerzonej rzeczywistości, co jest nowym rozwiązaniem. Akcje firmy spadły o 52 procent od począku tego roku. Czy Snap Originals uchroni Snapa przed jego upadkiem?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail