X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Snapchat udostępnia seriale i zapewnia użytkownikom interaktywne doświadczenia

Nowość na Snapchacie. Twórcy aplikacji prezentują Snap Originals, czyli ekskluzywne serie materiałów wideo. Użytkownicy aplikacji będą mogli obejrzeć dokumenty, thrillery, horrory i komedie, a dzięki rozszerzonej rzeczywistości wejść w filmowe sceny.

Snapchat udostępnia seriale i zapewnia użytkownikom interaktywne doświadczeniaźródło: snaporiginals.snapchat.com

reklama


Choć mogłoby się wydawać, że koniec Snapchata jest blisko, twórcy aplikacji wciąż zaskakują użytkowników nowymi funkcjami. Snap dość prężnie rozwija się bowiem w stronę treści wideo. Wczoraj poinformowano o nowości na tym polu – Snap Originals, czyli ekskluzywnych materiałach wideo dostępnych tylko na Snapchacie, które pojawiły się w sekcji Discover oraz wyszukiwarce. W celu ich stworzenia nawiązano współpracę z najlepszymi producentami i scenarzystami.

Filmy na Snapchacie

Pierwsze filmy zaprezentowane w ramach Snap Originals, które już mogą obejrzeć użytkownicy aplikacji to komedia Co-Ed, thriller Class of Lies oraz dokument Endless Sumer opowiadających o influencerach, za produkcją której stoi twórca programu “Z kamerą u Kardashianów”.

Wedle informacji na dedykowanej stronie Snap Originals, 22 października pojawią się kolejne – dramat The Dead Girls Detective Agency oraz dokument Vivian, a sześć dni później horror V/H/S i dokument Good Luck America.

Użytkownicy Snapchata już teraz mogą subskrybować poszczególne produkcje, gdyż każdy materiał posiada dedykowaną stronę w aplikacji. Według informacji Reuters, obecnie odcinki trwają po około 4-5 minut, jednakże w przyszłości ich długość może ulec zmianie. W przypadku dostępnych obecnie wideo, korzystający ze Snapchata mogą obejrzeć więc około 15 minut dedykowanych materiałów dziennie.

Serialowe sceny w AR

Dzięki funkcji Show Portal wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość, Snap Originals pozwoli także przesuwać palcem w górę i wchodzić do scen z materiałów, abyśmy doświadczyli ich sami. Dostępne będą także efekty kamery, filtry i inne zabawne sposoby udostępniania tych doświadczeń znajomym.

snapchat ar

Pomimo krótkiego formatu, Snap obiecuje, że każdy odcinek opowie pełną historię. Niektóre z nich zawierają także interaktywną zawartość w rozszerzonej rzeczywistości, co jest nowym rozwiązaniem. Akcje firmy spadły o 52 procent od począku tego roku. Czy Snap Originals uchroni Snapa przed jego upadkiem?

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail