X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram uruchamia swój nowy profil i promuje zakupy w aplikacji

Na Instagramie pojawił się nowy profil @shop, prowadzony przez zespół twórców aplikacji. Promowane są na nim nowe marki i produkty z możliwością ich zakupu.

Instagram uruchamia swój nowy profil i promuje zakupy w aplikacji

reklama


Kilka dni temu Instagram uruchomił nowy, oficjalny profil @shop. Został on stworzony przez zespół Instagrama dla społeczności. Jego celem jest promowanie małych biznesów, produktów i twórców, a przede wszystkim zakupów w aplikacji.

Profil @shop

Jak deklarują przedstawiciele serwisu w oficjalnej informacji, treści udostępniane na profilu @shop będą inspirowane instagramową społecznością. Udostępniane tam posty mają w czasie rzeczywistym odzwierciedlać zainteresowania społeczności w najważniejszych kategoriach handlowych, takich jak moda, uroda, wystrój domu i inne 💄👗👡🎒👚.

źródło: Instagram

Nowe marki, produkty i trendy

Profil może być ciekawym źródłem informacji dla wszystkich fanów zakupów, również w aplikacji społecznościowej. Na @shop znajdziemy bowiem nowe marki, takie jak Feel jeans, nowe produkty jak Glossier Play Colorslide oraz najnowsze trendy z całego świata.

Istotne jest także to, że każda rzecz zamieszczona na profilu @shop zawiera tagi, dzięki czemu można w prosty sposób zakupić produkty globalnych marek. Obecnie profil obserwuje ponad 50 tysięcy użytkowników.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail