X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram uruchamia swój nowy profil i promuje zakupy w aplikacji

Na Instagramie pojawił się nowy profil @shop, prowadzony przez zespół twórców aplikacji. Promowane są na nim nowe marki i produkty z możliwością ich zakupu.

Instagram uruchamia swój nowy profil i promuje zakupy w aplikacji

reklama


Kilka dni temu Instagram uruchomił nowy, oficjalny profil @shop. Został on stworzony przez zespół Instagrama dla społeczności. Jego celem jest promowanie małych biznesów, produktów i twórców, a przede wszystkim zakupów w aplikacji.

Profil @shop

Jak deklarują przedstawiciele serwisu w oficjalnej informacji, treści udostępniane na profilu @shop będą inspirowane instagramową społecznością. Udostępniane tam posty mają w czasie rzeczywistym odzwierciedlać zainteresowania społeczności w najważniejszych kategoriach handlowych, takich jak moda, uroda, wystrój domu i inne 💄👗👡🎒👚.

źródło: Instagram

Nowe marki, produkty i trendy

Profil może być ciekawym źródłem informacji dla wszystkich fanów zakupów, również w aplikacji społecznościowej. Na @shop znajdziemy bowiem nowe marki, takie jak Feel jeans, nowe produkty jak Glossier Play Colorslide oraz najnowsze trendy z całego świata.

Istotne jest także to, że każda rzecz zamieszczona na profilu @shop zawiera tagi, dzięki czemu można w prosty sposób zakupić produkty globalnych marek. Obecnie profil obserwuje ponad 50 tysięcy użytkowników.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail