X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowy układ zdjęć w postach na Facebooku? Trwają testy

Najprawdopodobniej już wkrótce zyskamy nowe opcje prezentowania zdjęć na Facebooku. Twórcy serwisu testują nowe style dla zdjęć w postach. Jak zmieniłby się ich wygląd?

Nowy układ zdjęć w postach na Facebooku? Trwają testyźródło: shutterstock.com

reklama


Jesteśmy społeczeństwem obrazkowym, a więc to właśnie taka forma komunikacji w znacznym stopniu zapada nam w pamięci. Nic więc dziwnego, że marki, chcąc dotrzeć ze swoimi komunikatami do swojej grupy odbiorców, mocno stawiają na treści graficzne, a Facebook – wychodząc im na przeciw – testuje obecnie nowe opcje dla wyglądu zdjęć w postach. 

Nowości na Facebooku?

Facebook co jakiś czas rozważa wprowadzenie opcji, które poprawią doświadczenia indywidualnych użytkowników, a markom ułatwią komunikację z odbiorcami. Aktualnie światowy gigant prowadzi testy nowego wyglądu zdjęć we wpisach. W ramach niej korzystający z serwisu mogliby wybrać różne style prezentowania swoich zdjęć i grafik.

Zdjęcia w social media

Jak możemy zobaczyć na zrzutach ekranu pochodzących od Jane Manchun Wong, po wprowadzeniu owej funkcji do wyboru mielibyśmy cztery sposoby wyświetlania zdjęć. Dzięki nim obrazy mogłyby być bardziej kolorowe, bardziej dynamiczne lub wyróżniające wybraną grafikę.

Narzędzie umożliwiające urozmaicenie postów na pierwszy rzut oka wydaje się łatwe w użyciu. Z pewnością nowe widoki postów byłyby bardzo interesujące dla odbiorców i pozwoliłyby wyróżnić się w kanale Aktualności. Na takiej formie skorzystaliby zarówno ci, którzy dzielą się zdjęciami z wakacji, jak i marki, które prezentują swoje kolekcje w serwisie.

Czy funkcja jednak zostanie wprowadzona przez portal Zuckerberga? Przekonamy się wkrótce.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail