X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zobacz najnowsze zmiany od Snapchata. Czym zaskoczyła nas aplikacja?

Czy najnowsze zmiany przyciągną do Snapchata nowych użytkowników?

Zobacz najnowsze zmiany od Snapchata. Czym zaskoczyła nas aplikacja?źródło: shutterstock.com

reklama


Zmiany dotyczące reklam – wydaje się to być niezwykle modne zjawisko. Ciągle bowiem pracują nad tym takie serwisy jak Pinterest, Facebook, Instagram, Snapchat. Ten ostatni, wprowadził nie tak dawno dwie nowe zmiany. Jakie?

Snapchat i zmiany w związku reklamą

Jak czytamy na stronie socialmediatoday.com, nie tak dawno na Snapchacie pojawił się nowy format reklam, które zapowiadają film. Nosi on nazwę “trailer reaction lens”. Funkcja polega na tym, że u góry ekranu pojawia nam się trailer filmu, a u dołu – film z naszą reakcją. Wygląda to w następujący sposób:

źródło: socialmediatoday.com

Co prawda, format ten wynika ze współpracy z Paramount Pictures przy okazji powstania filmu  „Top Gun: Maverick”. Jednak, gdy to się przyjmie, może również sprawdzić się w odniesieniu do licznych postów i filmów reklamodawców.

Gry? A czemu nie!

I dokładnie to samo pomyśleli twórcy Snapchata. Mało tego! Dodali do tej funkcji nutę rywalizacji. I tak, od niedawna możemy grać wspólnie z naszymi znajomymi zarówno w trybie online, jak też offline. Co więcej, lista gier wciąż się wydłuża, a sam Snapchat zapowiada, że dojdą do tego nowe zmiany i ulepszenia tak, aby były jeszcze bardziej wciągające dla użytkownika.

źródło: socialmediatoday.com

To dość ciekawe zmiany, pomimo tego, że przypominają nam te, które znamy z innych serwisów społecznościowych. Nie da się tu ukryć, że widać silną inspirację zarówno Facebookiem, jak też TikTokiem. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że w świecie social mediów takie zjawisko staje się wręcz normą – działania Snapchata należy zatem raczej chwalić, niż wskazywać na to, kim się inspiruje. Co przyniesie zatem przyszłość? Zobaczymy!

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail