X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jakie reklamy na YouTube były najpopularniejsze w 2019 roku?

Które filmy reklamowe były najchętniej oglądane przez Polaków na YouTube w poprzednim roku? Przedstawiamy zestawienie YouTube Ads Leaderboard za 2019 rok.

Jakie reklamy na YouTube były najpopularniejsze w 2019 roku?źródło: shutterstock.com

reklama


Reklama polskiej marki RESERVED z modelką Kendall Jenner zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu YouTube Ads Leaderboard za cały 2019 rok. Drugie miejsce na podium należy do spotu promującego Samsung Galaxy Note 10, w którym raper i przedsiębiorca Wojtek Sokół odbywa Bardzo Ważne Spotkanie. Zeszłoroczne podium zamyka wideo z cyklu “Szef i reszta”, w którym kultowy przełożony narzeka na podwyżki.

Jakie filmy reklamowe były równie chętnie oglądane przez Polaków na YouTube w poprzednim roku? Przedstawiamy zestawienie YouTube Ads Leaderboard za 2019 rok.

Najchętniej oglądane wideo reklamowe

1) Reserved i Kendall Jenner

Pierwsze miejsce zestawienia YouTube Ads Leaderboard za rok 2019 należy do reklamy polskiej marki odzieżowej RESERVED z udziałem modelki Kendall Jenner #CiaoKendall – Kendall Jenner x RESERVED – AW19 campaign. Spot promujący jesienno-zimową kolekcję 2019, wyreżyserowany przez Gordona Von Steinera, jest utrzymany w surrealistycznej konwencji, a swoją estetyką nawiązuje do włoskich filmów.

Agencja Kreatywna i mediowa: Reserved

2) Samsung i Sokół

Drugie miejsce wśród wszystkich filmów reklamowych w 2019 roku to wideo Samsung Galaxy Note10 | Sokół x Samsung odc. 1 | Na Twoich zasadach, w którym raper i przedsiębiorca Wojtek Sokół przedstawia swoje podejście do biznesu, opowiadając przy tym o przydatnych funkcjach smartfona Samsung Galaxy Note 10.

Agencja kreatywna: VML

Agencja mediowa: Starcom

3) Pracuj.pl – Podwyżki

Trzecie miejsce na podium zajęła zaś reklama Szef i reszta – Podwyżki, stworzona dla platformy Pracuj.pl. Bohaterem spotu jest znana już z poprzednich realizacji platformy, postać pracodawcy w krzywym zwierciadle. Tym razem ze smutkiem opowiada on o stale rosnących kosztach życia, by na koniec oświadczyć, że “na szczęście” nie zamierza on podwyższyć pensji swoim pracownikom.

Agencja kreatywna: Scholz & Friends

Agencja mediowa: Pracuj.pl

4) Play i Ania Dąbrowska

Wśród topowych filmów reklamowych 2019 roku znalazła się także reklama Play Zgarnij 30 GB za DARMO, jak Ania Dąbrowska! przygotowana przez agencję Grandes Kochonos. W wideo piosenkarka odwiedza salon Play, śpiewając swój przebój “Z Tobą nie umiem wygrać” i promując ofertę dodatkowych 30 GB internetu.

Agencja kreatywna: Grandes Kochonos

Agencja mediowa: Mediacom

5) Media Expert i śpiewające chomiki

Tegoroczne piąte miejsce należy do wideo Media Expert z zespołem śpiewających chomików Media Expert Sprawdź Mega Okazje na Black Weeks w Media Expert | Śpiewające chomiki, w którym animowane zwierzęta promują okazje na Black Week.

Agencja kreatywna: Ambasada

Agencja mediowa: Value Media

Gdzie zatem spotkali się Kendall Jenner i Wojtek Sokół? W 2019 na YouTube! :)

Źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail