X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Walentynkowy żart Amazona – kup sobie randkę!

Czy żart Amazona przysporzy platformie nowych klientów? A może wręcz przeciwnie?

Walentynkowy żart Amazona – kup sobie randkę!źródło: shutterstock.com

reklama


14 lutego to dzień zakochanych. I chociaż nie wszystkie pary świętują ten dzień, to dla wielu singli staje się on okazją do poznania kogoś nowego, z kim mogliby spędzić resztę życia. Dlatego też, Amazon zdecydował się trochę pożartować w tym temacie.

Nie masz partnera? Masz pieniądze!

Z tego założenia wychodzi Amazon – platforma e-commerce. Dlatego też, postanowiła zaproponować singlom kupno osoby do randkowania.

źródło: mashable.com

Co więcej, ceny nie są wygórowane i zaczynają się już od 9,99 dolarów. I wiecie co? Profile osób znikają w mgnieniu oka. Są jednak również te droższe opcje, jak na przykład profil tej pani:

źródło: mashable.com

Spokojnie, to tylko żart

Skąd wiemy, że to żart? W zasadzie przyznał się do tego sam Amazon, który swoje wyjaśnienia zawarł w krótkim dialogu. Są to najczęściej zadawane pytania związane z tą akcją:

źródło: amazondating.co

Dodatkowo, jak czytamy na stronie mashable.com, obok tych zdjęć pojawiły się również piosenki, które opisują konkretny etap w związku pary. I tak, np. “Toxic” Britney Spears zostało podpisane: “Twoja poprzednia relacja”.

I oczywiście, single mogą poczuć się urażeni, a niektórzy mogą myśleć, że taki żart jest niesmaczny. My jednak patrzymy na to, jak na eksperyment społeczny, który pokazał, jak bardzo ludzie w tak komercyjny dzień jak Walentynki szukają drugiej osoby. I tak naprawdę, na co dzień robimy bardzo podobne rzeczy. Co prawda, nie płacimy za to pieniędzy, ale również wartościujemy wygląd, czy charakter danej osoby, m.in. za pomocą polubień w social mediach. I tak, każdy może mieć zupełnie inną opinię na ten temat i nie wszyscy muszą się z nami zgodzić, ale taki dystans do siebie, który zaproponował nam Amazon jest nam potrzebny w życiu.

I kończąc tak całkiem poważnie – nie starajmy się kupować miłości, czy jej przekupywać. Niech Walentynki będą w każdy dzień, a nie tylko 14 lutego, gdy z naszym partnerem konkuruje konsumpcjonizm.;)

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail