X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

LinkedIn udostępnia własne playlisty na Spotify

Na Spotify pojawiły się playlisty przygotowane przez przedstawicieli LinkedIna na poszczególne okoliczności.

LinkedIn udostępnia własne playlisty na Spotifyźródło: shutterstock.com

reklama


LinkedIn prężnie się rozwija i gromadzi wokół siebie specjalistów z wielu branż. To doskonałe miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych czy poszukiwania pracy. Aby umilić proces użytkownikom, LinkedIn opublikował na Spotify własne playlisty.

Playlisty na Spotify

Playlisty podzielono tematycznie. Znajdziemy w nich m.in. kobiece utwory, piosenki motywujące do tego, aby nigdy się nie poddawać, czy dźwięki wspomagające koncentrację i przygotowanie się do rozmowy o pracę. Wybierając poszczególną listę odtwarzania, możemy zobaczyć zestawienie utworów, które zespół LinkedIna proponuje nam na daną okoliczność.

źródło: Spotify

Wydaję się, że to dość ciekawe posunięcie promocyjne ze strony serwisu. Usługa Spotify cieszy się dużą popularnością, a obecność LinkedIna na nim to oryginalny krok. Szczególnie, że tytuły piosenek są starannie wyselekcjonowane pod kątem nastrojów, z jakimi wiążą się różne sytuacje zawodowe.

źródło: Spotify

Istnieją pewne obawy dotyczące tego, czy serwisy nie wykorzystają w żaden sposób wiedzy na temat tego, jaki nastrój jest najbliższy użytkownikom. Ich preferencje mogłyby być bowiem przydatne do kierowania treści na LinkedIn. Nie zostało to jednak w żaden sposób potwierdzone.

Dotychczas największą popularnością cieszy się playlista “Never Give Up”. A czy Wy skusicie się odsłuchanie playlisty przygotowanej przez LinkedIna?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail