X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

WhatsApp pozwoli na połączenie z maksymalnie 8 osobami jednocześnie

Czy w dobie obecnej pandemii, taka możliwość komunikacji za pomocą aplikacji będzie zbawienna?

WhatsApp pozwoli na połączenie z maksymalnie 8 osobami jednocześnieźródło: unsplash.com

reklama


Pandemia zmieniła nie tylko nasze życie codzienne, ale również świat social mediów. Ich zadaniem jest nie tylko urozmaicenie czasu wolnego użytkowników, ale również usprawnienie komunikacji. Dlatego WhatsApp zdecydował się wprowadzić nowy limit osób, z którymi możemy przeprowadzić wideo rozmowę.

WhatsApp wkracza w świat komunikatorów grupowych

Po ekscesach różnych komunikatorów grupowych, m.in. platformy Zoom, WhatsApp zdecydował się poszerzyć zakres osób, które mogą odbyć rozmowę na komunikatorze. Od teraz, aż 8 osób może uczestniczyć w takiej rozmowie, jednak jest to maksimum. Dobrą wiadomością jest jednak to, że funkcja ta jest już dostępna na całym świecie w wersji beta iOS (2.20.50.25) i Androida (2.20.133).

Czy możemy zaufać aplikacji?

W zasadzie, w momencie, gdy wszyscy korzystamy z komunikatorów grupowych, żaden z nich nie wydaje się być wystarczająco bezpieczny. Dlatego pomimo przeszłości związanej z wyciekami informacji, w tym numerów telefonów, prawdopodobnie nowa opcja ucieszy użytkowników tejże aplikacji. I przede wszystkim, w kwestii komunikacji podczas pandemii, WhatsApp ma zupełnie czyste konto, także biorąc pod uwagę zaufanie użytkowników. Zatem dla innych komunikatorów wiadomość jest również ciekawa pod względem konkurencji. Może się bowiem okazać, że WhatsApp stanie się alternatywą dla tych aplikacji, które zawiodły swoich odbiorców w tak trudnym czasie. Jednak czy tak będzie?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail