X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Messenger rozszerza możliwości udostępniania ekranu podczas wideorozmów

Użytkownicy Messengera na iOS i Android zyskali więcej opcji dla udostępniania ekranu w ramach rozmów wideo w czasie rzeczywistym.

Messenger rozszerza możliwości udostępniania ekranu podczas wideorozmówźródło: messengernews.fb.com

reklama


Twórcy Messengera poinformowali dziś, że zwiększają dostępność funkcji udostępniania ekranu w rozmowach wideo i Pokojach na urządzeniach mobilnych.

Udostępnianie ekranu umożliwia natychmiastowe przekazanie widoku rodzinie lub przyjaciołom w rozmowie wideo. Możemy zrobić to w konwersacji z maksymalnie 8 osobami i maksymalnie 16 osobami w Pokojach.

Widok ekranu na żywo

Udostępnianie ekranu umożliwia transmitowanie podglądu ekranu na żywo, dzięki czemu można udostępniać praktycznie wszystko. Niezależnie od tego, czy chcemy podzielić się wspomnieniami z rolki z aparatu, zrobić wspólne zakupy online czy przeglądać social media, udostępnianie ułatwia pozostanie w kontakcie z bliskimi nawet, jeśli jesteśmy fizycznie od siebie oddaleni.

źródło: messengernews.fb.com

Udostępnianie w Pokojach

Oprócz udostępniania ekranu na smartfonie, opcja jest również dostępna w Pokojach Messengerze – także przy korzystaniu z komunikatora za pomocą przeglądarki lub z poziomu desktopu.

Przedstawiciele Messengera deklarują, że wkrótce ma pojawić się możliwość kontrolowania, kto może udostępniać swój ekran w Pokojach i zwiększania liczby osób nawet do 50 osób. Dzięki temu zarządzający Pokojami będą mogli określić, czy chcą ograniczyć możliwość udostępniania ekranu tylko sobie czy pozwolić na to wszystkim użytkownikom.

Udostępnianie ekranu może być pomocnym, ale i wciągającym sposobem na łączenie się i dzielenie z rodziną czy przyjaciółmi podczas rozmów wideo. Na przykład podczas gotowania czy zakupów.

źródło: messengernews.fb.com

Dostępność funkcji

Udostępnianie ekranu jest już dostępne na całym świecie w najnowszych wersjach aplikacji Messenger na Androida i iOS, a także w aplikacji komputerowej i sieci.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail