X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe ikony aplikacji to kolejna zmiana na Twitterze

Twitter wprowadził nowe ikony aplikacji. A to nie jedyna zmiana wizualna, jaką wprowadził serwis społecznościowy.

Nowe ikony aplikacji to kolejna zmiana na Twitterzeźródło: unsplash.com

reklama


Twitter testuje nowe opcje wizualne. Pod uwagę wziął zarówno ikony aplikacji, jak też animację, która pojawia się podczas jej uruchamiania. Być może zmiana to nie jest to olbrzymia, natomiast użytkownicy bardzo długo na nią czekali.

Nowa ikona aplikacji

Niedawno, serwis macrumors.com poinformował, że Twitter testuje nowe ikony aplikacji. Wybór będzie się rozstrzygał pomiędzy kilkoma propozycjami.

źródło: macrumors.com

O tym, która z nich zostanie wybrana, zdecydują użytkownicy Twittera w wersji beta. Ale to nie jedyna zmiana wizualna. Serwis społecznościowy postanowił również zadbać o animację wprowadzającą do serwisu. Od teraz, będzie ona wyglądała w następujący sposób.

źródło: macrumors.com

Próba odwrócenia uwagi?

Te miesiące nie były łatwe dla Twittera. Od oskarżeń o charakterze politycznym, aż do niedawnej afery dotyczącej hakowania kont ii naruszanie bezpieczeństwa. Zatem, jak łatwo się domyślić, wiele osób zaczęło podejrzewać, że serwis społecznościowy robi to w celu odwrócenia uwagi od problemów. Prawdą jest natomiast długi proces pracy nad tą zmianą wizualną. Ma ona urozmaicić użytkownikom przebywanie na tym medium. Jako pierwsi, nowym wyglądem będą mogli cieszyć się użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym iOS. Natomiast kiedy nastąpi wdrażanie tych zmian – jeszcze nie wiemy.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail