X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wirtualny koncert The Weeknd na… TikToku

Już 7 sierpnia użytkownicy TikToka bedą mogli doświadczyć wirtualnego koncertu. Specjalnie dla nich zaśpiewa The Weeknd.

Wirtualny koncert The Weeknd na… TikTokuźródło: newsroom.tiktok.com

reklama


W czasie pandemii przenoszenie różnego typu wydarzeń i działań do świata online stało się standardem. Konieczność pozostania w domach pokazała, że część rzeczy może całkiem dobrze funkcjonować w przestrzeni internetowej.

Dowodem na to jest rosnący trend koncertowania online. W ramach wsparcia artystów i zapewnienia rozrywki, muzycy decydują się na wykonanie utworów dla użytkowników różnych platform i serwisów.

Koncert w XR na TikToku

Kolejne tego typu wydarzenie ma mieć miejsce już 7 sierpnia na oficjalnym koncie TikToka. Swój wirtualny koncert da The Weeknd. Twórcy aplikacji oficjalnie zapowiedzieli wczoraj wydarzenie “The Weeknd Experience”. Będzie to interaktywne i wciągające doświadczenie na żywo w TikToku. Będzie ono prowadzone w X Reality, czyli w rzeczywistościach mieszanych.

źródlło: newsroom.tiktok.com

To pierwsze tego typu doświadczenie na TikToku. Będzie zrealizowane we współpracy z XO, Republic Records oraz liderem interaktywnych i wirtualnych rozrywek – firmą Wave. Wydarzenie ma związek z albumem artysty After Hours, który cieszy się ogromną popularnością i sympatią.

Co więcej, fani będą mieli okazję wchodzić w interakcję z wokalistą The Weeknd przez cały czas.

źródło: newsroom.tiktok.com

Zbiórka funduszy

Podczas koncertu #TheWeekndEXP za pośrednictwem aplikacji odbędzie się zbiórka funduszy na Equal Justice Initiative. Darowizna zostanie przekazana na przekazujemy na rzecz zwalczania niesprawiedliwości rasowej i ekonomicznej.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail