X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twitter testuje „profile profesjonalne”

Twitter poinformował o nowym rozwiązaniu, które jest obecnie w fazie testów. Nowy typ profili oferowałby więcej możliwości zaprezentowania się na platformie.

Twitter testuje „profile profesjonalne”źrodło: shutterstock.com

reklama


Kilka dni temu Twitter ogłosił, że rozpoczyna testy nowego typu profili o nazwie „profile profesjonalne”. Nowe narzędzie ma pomóc firmom, organizacjom non-profit, wydawcom i twórcom pełniej zaprezentować się na platformie.

Informacje o firmie

Chociaż firmy na Twitterze mogą prezentować w bio odnośnik do strony, w ramach profili profesjonalnych użytkownicy mogliby bowiem wyświetlać więcej informacji o firmie, bezpośrednio na jej profilu.

Jak możemy zobaczyć na udostępnionej przez platformę grafice, tego typu profile zawierałyby np. adres, godziny pracy czy dane kontaktowe. Dzięki temu korzystający z Twittera mogliby w szybki i prosty sposób, bez opuszczania aplikacji, sprawdzić potrzebne informacje.

źródło: twitter.com

Początkowo rozwiązanie jest dostępne dla grupy testowej wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Twitter zapowiada jednak, że w najbliższych miesiącach zapewni je większej ilości kont.

Przy okazji ten informacji Twitter zapytał użytkowników o to, co w ich opinii powinno znaleźć się w takich profilach profesjonalnych. Mają więc oni możliwość zarekomendowania przydatnych opcji, które być może w przyszłości mogłyby zostać wdrożone dla kont profesjonalnych.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail