X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

semKRK powraca w wersji offline już 10 września

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja semKRK. Jeszcze do piątku możliwe jest zgłaszanie tematów prezentacji, a użytkownicy wybiorą te, które usłyszymy 10 września.

semKRK powraca w wersji offline już 10 wrześniafot. momo-studio.pl /źródło: facebook.com/spotkaniasemkrk

reklama


Już za miesiąc, w piątek, 10 września 2021 r. odbędzie się kolejna edycja semKRK#18. Będzie to pierwsze wydarzenie branży SEM po pandemii w formie stacjonarnej. Swoją wiedzą w ramach niego podzieli się 7 ekspertów z branży SEO i SEM.

o semKRK

semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu  internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea  spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim  wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden  główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja.

Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Organizatorzy powracają do spotkań na żywo!

banner semkrk 10.09

źródło: materiały od organizatora

Podczas semKRK#18:

  • zobaczysz 2 zwycięskie case study z semKRK Awards 2021 (z kategorii E-commerce oraz SEO) i nauczysz się, jak osiągać jeszcze lepsze  rezultaty w swoich kampaniach, 
  • spotkasz 3 marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą  i doświadczeniem, 
  • zobaczysz 2 zwycięskie prezentacje z naszego głosowania na Facebooku, gdzie nasi fani głosować będą tylko na tematy (nie znając prelegentów),
  • poznasz nowinki branżowe, które zainspirują Cię do działania, 
  • będziesz mógł zadawać pytania ekspertom na żywo!

Dodatkowo, bezpośrednio przed konferencją odbędą się warsztaty semKRK! Jak zawsze przeprowadzimy je na 3 ścieżkach: SEO, Google Ads i Google Analytics. Wszystkie warsztaty odbędą się w Hotelu Kossak w Krakowie od 9:00 do 17:00 w dniu konferencji, tj. 10 września 2021 r.

semkrk 2020

fot: momo-studio.pl /źródło: facebook.com/spotkaniasemkrk

Call for papers

Organizatorzy informują o nowej wersji przesyłania zgłoszeń dla prelegentów konferencji. Każda prezentacja, która przejdzie wstępną weryfikację merytoryczną, trafi do oceny fanów semKRK. W ankiecie umieszczonej na wydarzeniu na Facebooku będzie można głosować na najciekawsze tematy prezentacji.

Głosujący poznają same tytuły prezentacji wraz z opisami, ale nie dowiedzą się od razu, kto je wygłosi. Wybrane zostaną więc prezentacje, a nie prelegenci. Dopiero przy ogłaszaniu wyników przedstawimy osoby stojące za tematami i w ten sposób poznamy ich nazwiska. Organizatorzy stawiają na merytorykę, nie na fejm.

Zgłoszenia są przyjmowane do 13 sierpnia

Formularz zgłoszeniowy: http://bityl.pl/JBfEE

Więcej informacji:

Bilety na konferencję i warsztaty: https://app.evenea.pl/event/semkrk18/

Strona internetowa: https://semkrk.pl 

Facebook: https://www.facebook.com/spotkaniasemkrk/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/384156919708298

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail