X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

semKRK powraca w wersji offline już 10 września

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja semKRK. Jeszcze do piątku możliwe jest zgłaszanie tematów prezentacji, a użytkownicy wybiorą te, które usłyszymy 10 września.

semKRK powraca w wersji offline już 10 wrześniafot. momo-studio.pl /źródło: facebook.com/spotkaniasemkrk

reklama


Już za miesiąc, w piątek, 10 września 2021 r. odbędzie się kolejna edycja semKRK#18. Będzie to pierwsze wydarzenie branży SEM po pandemii w formie stacjonarnej. Swoją wiedzą w ramach niego podzieli się 7 ekspertów z branży SEO i SEM.

o semKRK

semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu  internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea  spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim  wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden  główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja.

Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Organizatorzy powracają do spotkań na żywo!

banner semkrk 10.09

źródło: materiały od organizatora

Podczas semKRK#18:

  • zobaczysz 2 zwycięskie case study z semKRK Awards 2021 (z kategorii E-commerce oraz SEO) i nauczysz się, jak osiągać jeszcze lepsze  rezultaty w swoich kampaniach, 
  • spotkasz 3 marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą  i doświadczeniem, 
  • zobaczysz 2 zwycięskie prezentacje z naszego głosowania na Facebooku, gdzie nasi fani głosować będą tylko na tematy (nie znając prelegentów),
  • poznasz nowinki branżowe, które zainspirują Cię do działania, 
  • będziesz mógł zadawać pytania ekspertom na żywo!

Dodatkowo, bezpośrednio przed konferencją odbędą się warsztaty semKRK! Jak zawsze przeprowadzimy je na 3 ścieżkach: SEO, Google Ads i Google Analytics. Wszystkie warsztaty odbędą się w Hotelu Kossak w Krakowie od 9:00 do 17:00 w dniu konferencji, tj. 10 września 2021 r.

semkrk 2020

fot: momo-studio.pl /źródło: facebook.com/spotkaniasemkrk

Call for papers

Organizatorzy informują o nowej wersji przesyłania zgłoszeń dla prelegentów konferencji. Każda prezentacja, która przejdzie wstępną weryfikację merytoryczną, trafi do oceny fanów semKRK. W ankiecie umieszczonej na wydarzeniu na Facebooku będzie można głosować na najciekawsze tematy prezentacji.

Głosujący poznają same tytuły prezentacji wraz z opisami, ale nie dowiedzą się od razu, kto je wygłosi. Wybrane zostaną więc prezentacje, a nie prelegenci. Dopiero przy ogłaszaniu wyników przedstawimy osoby stojące za tematami i w ten sposób poznamy ich nazwiska. Organizatorzy stawiają na merytorykę, nie na fejm.

Zgłoszenia są przyjmowane do 13 sierpnia

Formularz zgłoszeniowy: http://bityl.pl/JBfEE

Więcej informacji:

Bilety na konferencję i warsztaty: https://app.evenea.pl/event/semkrk18/

Strona internetowa: https://semkrk.pl 

Facebook: https://www.facebook.com/spotkaniasemkrk/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/384156919708298

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail