X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Mierzenie treści internetowych w marketingu. Startuje badanie Stowarzyszenia Content Marketing Polska we współpracy z iSlay

Firmy i agencje mogą już wziąć udział w badaniu internetowym, dzięki któremu możliwe będzie pozyskanie informacji na temat działań contentmarketingowych w Polsce.

Mierzenie treści internetowych w marketingu. Startuje badanie Stowarzyszenia Content Marketing Polska we współpracy z iSlayźródło: materiały prasowe

reklama


Stowarzyszenie Content Marketing Polska wraz z iSlay – firmą badawczą zajmującą się analityką treści – rozpoczynają projekt, który ma na celu analizę sposobów mierzenia treści contentmarketingowych.

O badaniu

 Badanie skierowane jest do przedstawicieli działów marketingu oraz agencji i realizowane jest metodą ankiety internetowej, dostępnej pod linkiem: https://www.surveymonkey.com/r/P5XZ8QX 

Dynamiczny wzrost wydatków na content marketing i działania natywne pociąga za sobą potrzebę badania efektywności tych inwestycji. Wraz ze Stowarzyszeniem Content Marketing Polska chcemy zbadać poziom wiedzy polskich ekspertów marketingu na temat dostępnych sposobów badania contentu. Pytamy między innymi o to, jak marketerzy badają zaangażowanie użytkownika na stronie – mówi Tomasz Wileński, CEO w iSlay.

Przeprowadzone badanie w postaci ankiety internetowej pozwoli zidentyfikować problemy związane z mierzeniem treści publikowanych w internecie oraz zebrać realne dane na temat sposobów pozyskiwania informacji o skuteczności realizowanych działań contentmarketingowych. 

Udział w badaniu

Firmy oraz agencje, które chcą wziąć udział w badaniu, zapraszamy do wypełnienia ankiety:

Weź udział w badaniu  

Badanie prowadzone jest przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska, przy honorowym patronacie IAB Polska. Jego realizacją zajmuje się iSlay.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym projektu.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail