X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Viral z polskim raperem zachwyca zagraniczne media

Viral z polskim raperem zachwyca zagraniczne media

reklama


Zagraniczne serwisy, takie jak np. www.socialtimes.com, zachwycają się polskim raperem, który w rekordowym tempie potrafi wyrecytować tekst w dwóch językach – po polsku i angielsku. Nie przeszkadza mu to w tym samym czasie gotować, zmywać naczynia czy grać w gry wideo.

Już teraz MC Slik pretenduje do walki o miano najszybciej rapującego człowieka na świecie, a zapowiada, że w najbliższy czasie udostępni wideo, w którym jeszcze bardziej zwiększy prędkość wypowiadanych przez siebie słów. Prawdopodobnie jest o 10%  szybszy niż Watsky, czyli dotychczasowy lider tego typu rozrywki i ulubieniec internautów. Watsky może pochwalić się ponad 6 mln odsłon na YT. Czy Polak ma szansę go przebić?

Póki co, filmik zamieszczony 2 lutego 2011 roku, na którym Silk prezentuje swój talent, obejrzało ponad 718 tys. osób. W ciągu czterech dni jego profil na Facebooku polubiło ponad 2,2 tysięcy użytkowników. Każdy z jego statusów lubi i komentuje kilkadziesiąt lub nawet kilkaset fanów! To dopiero początki, więc trudno wyrokować, jak długo potrwa popularność MC Silka i jakie rozmiary może osiągnąć. Zapowiada się jednak bardzo obiecująco!

Sam raper na swojej stronie pisze, że jest funkowym dynamitem wsadzony w skostniałe fundamenty sceny muzycznej, na kilka chwil przed wybuchem.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail