X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Onet coraz bardziej społecznościowy. Po integracji z Facebookiem przyszedł czas na NK.pl

Onet coraz bardziej społecznościowy. Po integracji z Facebookiem przyszedł czas na NK.pl

reklama


Współpraca między obydwoma przedsiębiorstwami obejmuje integrację serwisu zapytaj.onet.pl z największym polskim portalem społecznościowym. Ci internauci, którzy posiadają konto na NK.pl będą mogli logować się do Zapytaj Onet za pomocą loginu i hasła z NK.

fot. Onet

Z kolei korzystając z zapytaj.onet.pl będzie można publikować pytania na swoim profilu na NK.

fot. Onet

Media społecznościowe stały się elementem naszego życia. Jako Onet widzimy te zmiany i dostrzegamy potencjał w takim masowym upowszechnieniu naszych treści – przekonuje Marcin Langowski, zastępca dyrektora portalu ds. Innowacji – Wierzymy, że nowe partnerstwo pomoże nam w skutecznej dystrybucji treści. Serwis Zapytaj.onet.pl to prawie 1,6 miliona zarejestrowanych użytkowników, którzy do tej pory zadali prawie 13 milionów pytań, udzielając na nie 170 milionów odpowiedzi.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Onet ogłosił integrację usług z Facebookiem. Dzięki uruchomionej aplikacji użytkownicy Facebooka mogą m.in. udostępniać znajomym informacje o czytanych artykułach. Integracja objęła również system komentarzy na Onecie.

Jako największy polski portal społecznościowy czujemy się w obowiązku, aby naszym użytkownikom umożliwiać coraz więcej funkcji interakcji i dzielenia się treścią – mówi Marek Ziółkowski, Product Development Manager w NK – Ekspansja na nowe obszary jest elementem naszej konsekwentnie wdrażanej strategii. Podobnie, jak nasza współpraca z takimi partnerami, jak TNS OBOP czy pkt.pl, współpraca z Onetem służy zarówno wykorzystywaniu potencjału naszego portalu, jak też jego skutecznemu rozwojowi.

Widać więc, że polskie portale internetowe najwyraźniej nareszcie dostrzegły potencjał drzemiący w serwisach społecznościowych. Zapewne w najbliższych miesiącach, a może i tygodniach integracja Onetu i WP.PL ze społecznościówkami obejmie kolejne usługi, a może podobną współpracę ogłosi chociażby INTERIA?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail