X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Druga edycja Mobile Trends Conference & Mobile Trends Awards już w lutym

Druga edycja Mobile Trends Conference & Mobile Trends Awards już w lutymMobile Trends Conference

reklama


Mobile Trends Conference & Awards odbędzie się 21-22 lutego 2013 roku w Krakowie. – Konferencja ta to niepowtarzalne wydarzenie w świecie IT – porusza najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące mobilności, która jest obecnie najszybciej rozwijającym się trendem w technologii – mówi Patrycja Pudełko, rzecznik prasowy MTC&A. – 82% wzrost liczby unikalnych użytkowników sieci Internet za pomocą urządzeń mobilnych, 85% wzrost liczby unikalnych użytkowników aplikacji mobilnych oraz 4% spadek liczby użytkowników sieci za pomocą tradycyjnego peceta względem zeszłego roku w USA to liczby, które mówią same za siebie! Wkroczyliśmy w erę mobile – dodaje.

Pierwszego dnia konferencji (Bussines Day – 21 luty 2013) zaprezentują się specjaliści w temacie szeroko pojętego mobilnego marketingu, a także m-commerce (sprzedaży), m-learningu, płatności mobilnych oraz mobile advertisingu. Grupa docelowa tego dnia to biznes, kadra kierownicza, managerowie, agencje reklamowe i interaktywne, startupy, venture capitals, business angels, portale internetowe oraz wszystkie osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii.

Drugiego dnia (Development Day – 22 luty 2013) poruszane zagadnienia dotyczyć będą przede wszystkim technicznych aspektów tworzenia stron i aplikacji mobilnych. Wystąpienia w Development Day są skierowane głównie do firm dostarczających treści na urządzenia mobilne, do programistów tworzących strony (Mobile Web), producentów aplikacji na najpopularniejsze platformy, agencji reklamowych i mobilnych.

Podczas konferencji zostaną wygłoszone 22 prelekcje. Swoją wiedzę w tym temacie przedstawią gwiazdy świata mobile z Polski i zagranicy (m.in. z USA i Izraela).

Po konferencji przyjdzie też czas na uroczystą galę Mobile Trends Awards – rozdanie prestiżowych nagród dla firm i instytucji wspierających mobilność w Polsce. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii, zaproszeni do współpracy przez organizatorów. Nominacje do nagród MTA przyznają dla około 50 różnych firm (14 kategorii + wyróżnienia) – Internauci. Galę uświetni krakowska gwiazda – Klaudia Gawor, uczestniczka programu Mam Talent.

Relacja z ubiegłorocznej konferencji:

Więcej informacji, kontakt do organizatorów oraz dokładny program konferencji znajduje się na stronie www.mobiletrends.pl. Patronem medialnym wydarzenia jest Social Press.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail