X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Mobile Trends Conference 2013 – znamy gwiazdy tegorocznej konferencji

Mobile Trends Conference 2013 – znamy gwiazdy tegorocznej konferencjiMobile Trends Conference

reklama


Guy Hollender, który ostatnie 3 lata spędził pracując dla największej sieci komórkowej w Izraelu, opowie o psychologii zyskownego kliknięcia w trakcie Business Day, czyli pierwszego dnia konferencji. Tego samego dnia o grach mobilnych wypowie się Pierre Olivier Monteil z Francji, który był odpowiedzialny m.in. za implementację multiplatformowej strategii mobilnej dla najpopularniejszego francuskiego dziennika Le Figaro. Ponadto 21 lutego zaprezentują się też m.in. Monika Mikowska, prowadząca bloga jestem.mobi („8 wyzwań dla branży na rok 2013”), Piotr Konieczny z Niebezpiecznik.pl (“(Nie)bezpieczeństwo aplikacji mobilnych – przewodnik po problemach”) oraz Mariusz Gasiewski z Google Polska (“Efektywne i efektowne działania w mobile”).

Z kolei w trakcie Development Day o mobile rich media advertising opowie John Percival z Filadelfii – członek licznych grup roboczych i komitetów wchodzących w skład międzynarodowej organizacji IAB (Interactive Advertising Bureau). Natomiast Marko Dugonjić z Chorwacji, fundator FFWD.PRO – mikrokonferencji i warsztatów dla profesjonalistów z branży webowej w Chorwacji, opowie o responsive-webowej typografii. Ponadto w tematyce dotyczącej najpopularniejszych platform usłyszymy też takie gwiazdy polskiego świata mobile jak: Kamil Brzeziński z Agory (“Idealny projekt czyli testy na platformie iOS”), Rafał Czupryński z Macrosoft (“Windows Phone – z czym to się je?”), czy Łukasz Dzierżak – BlackBerry Developer Evangelist (“BlackBerry 10 – nowe sposoby tworzenia aplikacji”). Te oraz wiele innych oryginalnych i niepowtarzalnych prelekcji będzie można usłyszeć już w tym miesiącu w Krakowie podczas Mobile Trends Conference.

W trakcie konferencji zostanie również zaprezentowany raport “Rynek mobile oczami polskich developerów”, powstały na podstawie pierwszego w Polsce badania rynku developerów. Przedstawione zostaną w nim wnioski z tego badania wraz z odniesieniem do sytuacji międzynarodowej, głównie w aspekcie biznesowym, fonetyzacji oraz promocji produktów. Każdego dnia konferencji zaplanowano też czas na networking dla wszystkich jej uczestników oraz liczne konkursy z nagrodami od partnerów.

Po konferencji przyjdzie też czas na uroczystą galę Mobile Trends Awards – rozdanie prestiżowych nagród dla firm i instytucji wspierających mobilność w Polsce. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. Wśród firm nominowanych do nagrody znalazły się w tym roku: Volkswagen, Unilever Polska, Grupa Żywiec, Bonnier Business Polska, TVN, Red Bull, Nokia Poland oraz wiele innych. Galę uświetni swoim głosem krakowska gwiazda – Klaudia Gawor, uczestniczka programu Mam Talent, dla której Agnieszka Chylińska chciała ściągnąć czapkę z głowy. Po uroczystej gali w największym foyer w Krakowie odbędzie się impreza integracyjno-networkingowa przy dźwiękach muzyki wykonywanej przez zespół M&M.

Więcej informacji oraz dokładny program konferencji na stronie www.MobileTrends.pl. Patronem medialnym wydarzenia jest Social Press.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail