X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowa funkcja na GoldenLine przyspieszy pracę rekruterów

Nowa funkcja na GoldenLine przyspieszy pracę rekruterów

reklama


Jak przekonuje GoldenLine, rekruterzy przy prowadzonych przez siebie procesach rekrutacyjnych korzystają jednocześnie z dwóch narzędzi – Wyszukiwarki Kandydatów oraz ogłoszeń. Pierwsza z nich została właśnie udoskonalona o nową funkcjonalność. Szybkie Ogłoszenia to odpowiedź na potrzeby nie tylko rekruterów, ale również samych użytkowników, starających się za pośrednictwem serwisu o wymarzoną posadę.

Będzie prościej i szybciej

Do tej pory kandydat zainteresowany daną ofertą musiał wypełnić długi formularz aplikacyjny lub przesłać CV. Teraz dzięki nowej funkcji będzie mógł kliknąć w przycisk “Jestem zainteresowany” i w ten sposób zasygnalizuje rekruterowi, że chce wziąć udział w rekrutacji. Po kliknięciu do rekrutera zostanie wysłana automatycznie wygenerowana wiadomość, zawierająca ponadto odnośnik do profilu kandydata. Zdaniem GoldenLine zmiana powinna zwiększyć liczbę kandydatów aplikujących na poszczególne stanowiska.

Zalety nowej funkcji to:

  • możliwość dodania bezpłatnego ogłoszenia na 14 dni,
  • szybka odpowiedź ze strony kandydatów,
  • dotarcie do 3 mln unikalnych użytkowników,
  • szybki i skuteczny sposób na zatrudnienie nowego pracownika.

Aby skorzystać z Szybkich Ogłoszeń należy odwiedzić stronę goldenline.pl/wyszukiwarka, wybrać zakładkę “Darmowe ogłoszenie” oraz wpisać treść ogłoszenia.

fot. GoldenLine

fot. GoldenLine

Ogłoszenie będzie widoczne dla wszystkich użytkowników w zakładce “Praca dla Ciebie”. Ponadto zostanie rozesłane drogą mailową do wszystkich kandydatów spełniających wymagania zawarte w ogłoszeniu.

Nowa funkcja jest dostępna wyłącznie dla rekruterów korzystających z Wyszukiwarki Kandydatów. Bezpłatna będzie tylko do 31 grudnia.

Amerykańska konkurencja nie śpi

Przypomnijmy, że GoldenLine to niekwestionowany lider na polskim rynku portali dla profesjonalistów. Wprawdzie serwis chwali się liczbą 3 mln użytkowników, ale w badaniach Megapanel ta wartość oscyluje od dłuższego czasu wokół 2 milionów. To i tak zdecydowanie najwięcej spośród tego typu platform, aczkolwiek w ostatnich kilku miesiącach zauważalny jest bardzo dynamiczny rozwój amerykańskiego LinkdedIn. Z danych Socialbakers wynika, że z serwisu korzysta już ponad milion polskich internautów.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail