X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Startup Zone: Nie dostałeś się do Facebooka i Twittera? Stwórz własnego WhatsAppa

Startup Zone: Nie dostałeś się do Facebooka i Twittera? Stwórz własnego WhatsAppafot. mat. prasowy

reklama


Kilka lat temu Brian Acton zakończył pracę w Yahoo i postanowił aplikować do najbardziej znanych internetowych firm. 23 maja 2009 roku serwis Twitter odrzucił jego kandydaturę. 3 sierpnia tego samego roku Facebook również nie był zainteresowany zatrudnieniem go. A już w lutym 2014, swoją internetową aplikację WhatsApp Facebookowi za 19 miliardów dolarów! Zaledwie 5 lat po tym jak szukał pracy w branży, stał się jej objawieniem i miliarderem jednocześnie.

Jeżeli chcecie przeżyć podobną przygodę…

…zapraszamy na infoShare – to bezpłatna konferencja IT & NewMedia, która co roku odbywa się w Gdańsku. Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu systematycznie zdobywa popularność, gromadząc coraz liczniejsze grono przedsiębiorców, tych dopiero startujących i tych, którzy już nabyli sporo doświadczenia, a także inwestorów i aniołów biznesu z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Program Konferencji zostanie w tym roku poszerzony o infoShare Startup Zone – specjalną strefę dedykowaną startupom oraz inwestorom, wykreowaną przez gdańskiego Startera.

Ponad 2500 uczestników (przedsiębiorców, inwestorów, programistów, managerów), 60 prelegentów z całego świata, networking na gdańskim bursztynowym stadionie. Już 22 i 23 maja 2014 odbędzie się w Gdańsku ósma edycja jednej z największych europejskich konferencji IT & New Media – infoShare.

Dla kogo?

infoShare StartupZone jest dla innowacyjnych startupowców, posiadających co najmniej wersję demo swojego produktu. W ramach konkursu Startup Contest dostaną szansę na spotkanie z doświadczonymi mentorami, zaprezentowanie się przed międzynarodowym jury, a także na zdobycie licznych nagród. Strefa dla startupów to także szansa na speed dating z inwestorami i prezentację swojego projektu szerokiej publiczności podczas Startup Expo.

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, przygotować się do prezentacji przed kilkutysięczną widownią pod okiem mentorów i zdobyć w ten sposób uznanie inwestorów i szansę na duże pieniądze.

Więcej na ten temat na: infoshare.pl/startup-zone.

Patronem medialnym wydarzenia jest SOCIALPRESS.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail