X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Startuje zBLOGowani.pl – wszystkie blogi w jednym miejscu

Startuje zBLOGowani.pl – wszystkie blogi w jednym miejscufot. zblogowani.pl/strona/jak-to-dziala

reklama


zBLOGowani mają za zadanie ułatwić czytelnikom blogów poruszanie się po dynamicznie rozrastającej się blogosferze, natomiast blogerom umożliwić dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

– Serwis jest całkowicie bezpłatny i dla blogerów, i dla czytelników. Treści pobierane są z blogów za pomocą ich kanałów RSS. Konieczne jest uprzednie zarejestrowanie blogera w serwisie i dodanie go. Nowe treści z blogów agregowane są w serwisie zBLOGowani już kilka minut po publikacji na blogu – wyjaśnia Anna Pytkowska, sales director w BLOGmedia.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni działania serwisu zarejestrowało się w nim ponad 1000 blogów z 22 kategorii tematycznych takich jak: kulinaria, moda, uroda, parenting czy lifestyle. Właścicielem serwisu jest BLOGmedia – sieć reklamy na blogach. Serwis zBLOGowani rozszerzy ofertę reklamową sieci w zakresie emisji reklamy display, niestandardowych akcji z udziałem blogerów oraz wysyłki mailingów. Przygotowywany „panel akcji” umożliwi reklamodawcom organizację dedykowanych konkursów w ramach serwisu zBLOGowani, a dzięki temu tworzenie kampanii o szerokim zasięgu w wybranej kategorii blogów.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Możliwości zBLOGowanych

Logowanie zostało znacznie ułatwione i zgodnie ze współczesnymi standardami można je przeprowadzić z wykorzystaniem Facebooka lub konta na Google+. Użytkownicy mają możliwość spersonalizowania swoich profili na zBLOGowanych, mogą dodawać blogi do obserwowanych, dzięki czemu będą na bieżąco informowani o nowościach na ulubionych blogach i vlogach. Mogą również przeglądać kategorie blogów i samodzielnie odkrywać interesujące treści. Wreszcie serwis umożliwia także grupowanie najciekawszych wpisów i tworzenie z nich własnych katalogów. Standardowo serwis posiada też system powiadomień, który poinformuje nas o nowych postach.

  • Szkoda, że wymuszają na blogerach wstawienie banneru (z dofollow w linku) informując, że jest on niezbędny do pobierania informacji o wpisach z ich blogów (a to nie prawda, bo wpisy pobiera się przecież przez kanał rss).

    • Właśnie się zastanawiam czy warto… testowałeś może ilość ruchu od nich?

      • Na moim forum (blogowicz) masz wątek, w którym wypowiadali się inni blogerzy, pojawiły się też pojedyncze informacje o statystykach. Obecnie nie wiem jak jest, ale wtedy było szkoda zachodu.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail