X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowy wymiar HR – Rozwiązania HR już 22 października!

Nowy wymiar HR – Rozwiązania HR już 22 października!

reklama


By nie zgubić się w coraz to nowszych propozycjach innowacyjnych rozwiązań, praktycy HR potrzebują wymiany wiedzy oraz wparcia ekspertów w tym zakresie. Takim wsparciem jest niewątpliwe, organizowana przez wydawnictwo Wolters Kluwer, konferencja – Rozwiązania HR. W tym roku zapraszamy na VII edycję, która odbędzie się 22 października 2014 r.

Tegoroczna edycja skupi się na przybliżeniu najnowszych trendów HR, w obliczu rewolucji społecznej i technologicznej. Do udziału w konferencji zostali zaproszeni wybitni specjaliści, zarówno praktycy, jaki i profesjonalni eksperci z dziedzin HR, marketingu, technologii czy nauk społecznych.

Nieodłącznym elementem Rozwiązań HR jest możliwość uczestniczenia w prelekcji gościa zagranicznego. Nie inaczej będzie i w tym roku. W tym roku konferencja będzie gościć Erica Brunella (dyrektor SAP Executive Value Network dla HR), który podczas swojego wystąpienia przybliży wizję przyszłość działów HR na świecie.

W przerwie pomiędzy prelekcjami uczestnicy konferencji, będą mieli okazje skorzystać z wielu atrakcji networkingowych oraz wziąć udział w szkoleniu z zakresu myślenia wizualnego.

Dodatkowo, w przeddzień konferencji, 21 października 2014, o godzinie 17.30 odbędzie się bezpłatny warsztat otwarty dla uczestników konferencji, z cyklu „przedkonferencyjny must-attend”: Jak wycisnąć o 30% więcej z każdej konferencji? Poprzez bazgranie i rysowanie każdego wystąpienia! – bezpłatny wstęp przeznaczony jest, dla pierwszych 50 klientów Wolters Kluwer, którzy zgłoszą swój udział w konferencji.

Rozwiązania HR
22 października, Hotel Gromada w Warszawie
ul. 17 stycznia 32, 02-148 Warszawa
www: http://konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr/

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia

Źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail