X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zobacz, kto udaje twojego znajomego na Facebooku

Zobacz, kto udaje twojego znajomego na Facebookufot. © flydragon - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Narzędzie TrueFbFriends pozwala wygenerować statystyki na podstawie różnych danych, takich jak: ilość interakcji, polubień, komentarzy, wymienionych wiadomości na czacie. Na tej podstawie powstają tabele, w których widnieją informacje o naszych znajomych. Możemy zobaczyć między innymi, kto jest (według statystyk oczywiście) naszym przyjacielem, z kim często wymieniamy korespondencje i wchodzi z nami w interakcje, kto tylko udaje naszego znajomego, kto jest wyłącznie naszym fanem (niewielka ilość polubień i komentarzy) a kto po prostu zwykłym znajomym. Przykładowe statystyki można zobaczyć, generując demo na stronie głównej serwisu. Zobaczmy szczegółowo, czego można się dowiedzieć.

Prawdziwi przyjaciele

Tutaj odnajdziemy osoby, z którymi regularnie prowadziliśmy rozmowy na czacie, które komentowały i lubiły nasze posty. Oczywiście nie muszą być spełnione trzy warunki, by ktoś zaistniał w tej kolumnie. System przelicza wagę odpowiedniej działalności i przyznaje za to punkty, których sumę widzimy w ostatniej kolumnie. Ważne jest też ilość wspólnych znajomych.

fot. truefbfriends.com

fot. truefbfriends.com

Fałszywi przyjaciele

Tutaj odnajdziemy osoby, z którymi mamy wspólnych znajomych, ale mimo to właściciele tych kont nigdy nie weszli z nami w interakcję. Sugestia jest jednoznaczna – usunąć?

fot. truefbfriends.com

fot. truefbfriends.com

Fani i bezużyteczni znajomi

Fani to osoby, które wchodzą z nami w jakieś interkacje, ale nie znalazły się na liście prawdziwych przyjaciół. Dzięki statystykom TrueFbFriends zobaczymy też, kto jest po prostu spoko znajomym (ok-friends) oraz kto jest bezużytecznym znajomym, to znaczy takim, z którym nie mamy ani wspólnych znajomych, ani nie wchodzimy w żadne interakcje.

Jakkolwiek absurdalnie to wszystko może brzmieć dla czytelnika, to jednak takie narzędzie powstało i z pewnością niektórzy wypróbują je z czystej ciekawości. Inni, żeby wyczyścić swoją listę znajomych.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail